Wpis z mikrobloga

Skoro produkcja czyta Wykop, to jakie macie pomysły, które mogą ożywić formułę programu ? Przed 3 edycją wprowadzili Wyrocznię, przed 5 Szansę od Raju, w nadchodzącej myślę, że też się pojawi jakaś nowość. Z mojej strony życzyłbym sobie więcej normalnych ludzi, zwykłych, niezwykłych ,,szarych Kowalskich'', a nie trenerów personalnych z masą tatuaży.
#hotelparadise
  • 33
@rafcio321: ten pomysł w tym sezonie z powrotami po wejściu wszystkich słaby był bardzo.
Więcej nagłych śmierci i odpadów w wyniku bezpośredniego typowania. Takie wyznaczanie do głosowania rozmywa odpowiedzialność. Gdyby było więcej takich akcji że ktoś musi bezpośrednio zdecydować o czyimś losie to robiłyby się zadry i lepszy klimat gry.
Zwróćcie uwagę że Koszalinianki miały jakikolwiek wpływ na program dopiero gdy Klaudia miała taką decyzję. I były dymy. I było fajnie
@rafcio321: Pisałam już to kiedyś;
1. Większa nagroda, przynajmniej 250 K, co by zwiększyć prawdopodobieństwo rzutu kulą
2. Wywalić El Dursi bo jest kiepska konferansjerka, nie potrafi dobrze wyjaśniać zasad konkurencji nawet i droga w utrzymaniu no przecież jedzie tam z całą rodziną na koszt produkcji. Jej mocno wieczorowe kreacje nie pasują za bardzo do tropikalnego show, podobno też robiła dymy stylistkom bo nie chciała pokazywać swoich nóg i musiały szykować
@Dewasta: Zamiast tych skrzynek powinno być coś na wzór "koła fortuny". Wypisać różne przywileje m.in. immunitet, zablokowanie pary, mieszanie par, eliminacja uczestnika, eliminacja pary, brak przywileju. Uczestnik na wejściu kręci kołem. Byłoby to dużo bardziej transparentne i produkcja nie miałaby aż takiej możliwości ingerowania w "wybory".

Zamiast robić Hotel Paradise VIP lepiej zrobić edycję Hotel Hell. - Zebrać z każdej edycji po 2-3 osoby, wysłać ich na jakąś wyspę i zrobić