Wpis z mikrobloga

Przed ostatnim Euro była akcja, ustawiamy sobie selekcjonera Souse na profilowe, ja od razu wiedziałem, że będzie #!$%@?, więc ustawiłem sobie zdjęcie wciekłego Sousy. Teraz sięgam po broń ostateczną, ustawiam sobie na avatarze fotografie pana Zbigniewa Bońka z mundialu z 1982 roku. Mam nadzieję, że Boniek natchnie naszych chłopców tak jak kiedyś Małysz natchnął mistrza świata Gregora Schlierenzauera, że nasi chłopcy uwierzą, że ten fenomen reprezentacji z 1982 da im kopa i wiarę. Królu Rzymu! Przypomnij naszej kadrze najlepsze mecze! Te fantastyczne trzy bramki z Belgią. Trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata! Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Polsko! Po medal! Po radość dla Polaków dzisiaj wszystkich!

#mecz #reprezentacja #mundial #pilkanozna
ekjrwhrkjew - Przed ostatnim Euro była akcja, ustawiamy sobie selekcjonera Souse na p...

źródło: comment_1668901792pxz2Xsp4Ct6ZJzllIWole6.jpg

Pobierz
  • 8
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.