Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanko odnośnie studiów zaocznych.
Ostatnio trochę mi się nudziło, więc zapisałem się na studia zaoczne, nie związane z kierunkiem zawodowym. Pedagogikę. Pomysł ten okazał się niezbyt mądry ponieważ totalnie się tam nudzę.
Miałem nadzieję aby poznać trochę inne środowisko niż u mnie w pracy, tak dla urozmaicenia. Jednak, mimo że dostanie się tam to była formalność, to już uczestniczenie w zajęciach bardzo mnie męczy. Zajęcia są co tydzień, więc ciężko to pogodzić z pracą zawodową w której zdarza mi się mieć dyżury.(DUR, automatyzacja linii produkcyjnych) Raz na 2 tygodnie, to jeszcze bym na tych studiach zdzierżył ale siedzieć w ławce, w tym na wykładach które są obowiązkowe, od 8 do 20 jest bardzo ciężko.
Praca którą wykonuję to praca z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych, dbamy o to aby produkcja "szła" bez opóźnień, od strony elektrycznej.
Z matematyki jestem raczej słaby aby pchać się na polibudę, bo spotka mnie raczej tylko i wyłącznie kompromitacja, druga sprawa, że osobiście zbyt dużego samozaparcia w sobie nie mam i obawiam się, że i poważniejsze studia na polibudzie bym zawalił. Czasem zdarza się że jestem wysyłany w delegację zagraniczną, i wtedy przydało by się aby studia które podejmę, mógł zaliczyć też online. Tylko tutaj mam mały problem, po pierwsze praca na DUR jest zmianowa np. 6-14 14-22 itp. a studia online na niektórych uczelniach są prowadzone co tydzień po 18, więc u mnie ciężko byłoby siedzieć w pracy na laptopie z jakimiś wykładami.
Fajnie byłoby móc postudiować coś, co umożliwia odbywanie wykładów online, ze zjazdami co 2 tygodnie sobota-niedziela. Ew. całkiem online z kilkoma zjazdami w roku.
Czytałem o #pao w #ahe Łódź, zapisałbym się tam na jakiś kierunek online, jak #psychologia, ewentualnie #informatyka. Ale obawiam się że zarzucą mnie tonami niepotrzebnego materiału. Myślałem też o Inżynierii Biomedycznej, tylko obawiam się, że tam zjazdy będą co tydzień i do tego od piątku, wtedy bym się nie wyrobił. Praktyki zawodowe to też lipa trochę bo inżynierskie z informatyki, zakładając że bym dotrwał do praktyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) mógłbym zrobić u mnie w zakładzie, ale te moje głupoty związane z psychologią itp. już niekoniecznie.

Podsumowując: pracę mam dobrą, zarobki także, interesuję się medycyną, informatyką, elektroniką i zastanawiam się nad studiami online, ew. czymś innym, nawet nie tyle dla papierka co dla rozwoju osobistego. #studia #studbaza #studiazaoczne #studiait #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637903f1079dfc321f9776fa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam pytanko odnośnie studiów zaoczn...

źródło: comment_1668878514mCuXmKvo0yAe71H5idQbRB.jpg

Pobierz
  • 1
Miałem w tym roku studiować i mimo zapisu na studia moje plany pokrzyżowała delegacja do Niemiec na budowę takiej ciekawej instalacji przemysłowego IoT. Teraz wróciłem i poszło by się na jakieś studia, a latka lecą. Trzeba się rozwijać wielokierunkowo w dzisiejszym świecie, bo nie wiadomo co przyniesie jutro. wystartuję ponownie albo od semestru zimowego, bo na niektórych uczelniach mają tak, że zjazdy w piątki są online więc nie problem odbyć je. Nie