Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Czyli jeden jutuber, samozwańczy "wywiadowiec", który kiedyś był w wojsku (do którego się dostają ludzie po szkole zawodowej, z tego co wiem, nie trzeba mieć dyplomu z fizyki czy balistyki i być ekspertem od ładunków wybuchowych xD), parę godzin po incydencie w na szybko skleconym filmiku spojrzał na jedno zdjęcie i powiedział "łoł, duży krater, to pewnie był duży wybuch, mówię wam".

I to jest twoim zdaniem ekspert, który
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Eksperci wojskowi, którzy udzielają informacji prezydentowi USA, prezydentowi Polski i dowództwu NATO.

Wydaje mi się, że raczej wiedzą więcej od Wolskiego, bo jednak zajmują się faktyczną, oficjalną pracą w branży, a nie robieniem filmików na jutube, ale co ja tam wiem.

Poza tym, sam Wolski już jednak się z tego wycofuje, więc śmieszne jest powoływanie się na to, z czego on sam się wycofał xD

Ten twój "ekspert" też
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Nie muszą tego specjalnie "argumentować", jeżeli mają klarowane dane z AWACS-u i innych radarów, już nie mówiąc o tym, że od dawna eksperci są na miejscu i zbadali szczątki.

https://wyborcza.pl/7,75398,29151048,wyborcza-ujawnia-jak-ukrainska-rakieta-uderzyla-w-przewodow.html?squid_js=false - artykuł z wyborczej na ten temat. Michnik to też ruska onuca, ofc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To TY masz udowodnić, że oficjalne źródła wprost kłamią, jeśli chcesz je podważać.
  • Odpowiedz
@Emes91: Zrodla oficjalne narazie nie pokazaly zadnych dowodow + uzywaja formy przypuszczajacej, do tego masz strone ukrainska ktora sie z twierdzeniem zupelnie nie zgadza.
Duda wypaplal sie, ze chodzi i wybuch paliwa z rakiety, co nie ma zadnego sensu.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Tak, USA ma wypuszczać na widok publiczny mega wrażliwe i tajne dane z takich źródeł jak AWACS, dzięki czemu rosyjski wywiad miałby dostęp do bardzo istotnych bojowo informacji nt. chociażby zasięgów radaru, obszarów przez nich patrolowanych itp, tylko dlatego, że Zełeński tupie nóżkami i jest na tyle bezczelny, że nazywa nas, USA i NATO kłamcami.
  • Odpowiedz
@Emes91 serio? Degenerat, ja to bym się brzydził. Ale czego spodziewać się po typie, który siedzi i w paincie maluje jakieś obrazki, w których odbywa bohaterską rozmowę z urojonym chochołem, a potem wrzuca to na wykop, żeby wszyscy go podziwiali. Są jakieś granice. Jeśli twierdzisz, że to normalne, to ja już nie wiem co jest nienormalne.
  • Odpowiedz