Wpis z mikrobloga

@cerbera: O tak? A ja jednak widzę, że dokumenty, które pokazał pokrywają się danymi. Na fejsie też mi się OPa udało znaleźć. Lokalizacja jego znajomych pokrywa się z lokalizacją w dokumentach.

Możesz mnie oświecić w jaki sposób doszedłeś do wniosku, że pisał to Hindus?
@xyz23: jeśli ta mirabelka by była matką zastępczą lub udowodniła że jest wdową itp. to raczej odzew by był bardziej pozytywny niż tutaj. Nie mówiąc już o tym że kobieta ma kilkukrotnie łatwiej w takich sprawach jak opieka i środki na życie niż mężczyzna. Bo to zupełnie inna sytuacja gdzie kobieta ucieka od własnego dziecka i mężczyzna bierze na siebie odpowiedzialność niż gdy kobieta rodzi a facet znika. Bo to kobieta
Oszczędzanie i umiejętność gospodarowania pieniędzmi. Do tego potrzebne są szkoły i znajomości, jasne.

Z resztą z kim ja dyskutuje :)
@pearl0 Dokładnie. Ja zarabiam 3k a oszczędzam 7k miesięczne. Wystarczy chcieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Eremites: nie rozumiem cie i twojej logiki. Dlaczego mialaby byc matka zastepcza lub wdowa? Dlaczego nie po prostu matka? Dlaczego kobiecie ma być łatwiej? Dostanie wyższe alimenty od faceta czy co? Dlaczego sytuacja ze znikajacym facetem jest inna niz z matką? Co masz na myśli mówiąc ze kobieta zachodzi w ciaze a nie facet? W sensie sugerujesz ze to robi specjalnie? Jak sugerujesz ze moze usunac a facet nie to tylko