Wpis z mikrobloga

Znalazłem na YT turystyczne złoto. Pan z Wielkiej Brytanii postanawia pójść na wyprawę w polskich Tatrach ale trasę to chyba ułożył palcem na mini-mapce Tatr z ulotki reklamowej Zakopanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. krytykuje turystów korzystających z busików. Nie chcąc ich naśladować, wybiera się na Rysy idąc przez Kuźnice, Kozią Przełęcz i Świstówkę Roztocką (ʘʘ)
2. docierając na Halę Gąsienicową zaczyna podejrzewać, że te białe plamy widoczne w zagłębieniach terenu to może być śnieg!
3. nad Czarnym Stawem Gąsienicowym trawersuje stromy płat śniegu w swoich płaskich trampkach
4. chwilę później w tych samych trampkach jakoś udaje mu się pokonać zaśnieżony żleb schodzący z Koziej Przełęczy do Dolinki Pustej
5. w końcu, gdy już jest na końcu MOka, dociera do niego, że jego marzenie się nie spełni. Zauważa szlakowskaz Rysy 3 h 50' i że za 40 minut zajdzie słońce ( ͡º ͜ʖ͡º) Stwierdza, że kontynuacja byłaby nieodpowiedzialna
6. nadal nie lubi busików więc wraca pieszo przez ciemny las do Zakopanego. Do kwatery dociera o 4:30 rano czyli 20 godzin po jej opuszczeniu (XD)

#turystyka #tatry #gory #januszeturystyki
faxepl - Znalazłem na YT turystyczne złoto. Pan z Wielkiej Brytanii postanawia pójść ...
  • 5
@Sl_w_k_1: dlatego też napisał te komentarze pod widełem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Yes, in retrospect it was stupid to carry on and with what I know now I would have turned back fairly early on. But I did get some amazing views!

Yeah I learned my lesson haha. I absolutely wish I had caught a bus there and finished earlier!


I thought about recording a goodbye message