Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: W artykule jest tylko napisane, że Zeman zaakceptował wniosek o ułaskawienie. To może oznaczać zarówno złagodzenie kary lub jej anulowanie, zależy, co było we wniosku ¯\_(ツ)_/¯ to jest news na podstawie wpisu na Twitterze, więc szczegółów tam nie będzie.
@Jakis_Leszek: Dziś na idnes był wywiad z panią Karoliną i ona tam mówiła, że obydwoje wyjdą z więzienia, więc chyba kompletnie im anulowano ten wyrok.

Było o tym, że chce dokończyć studia na psychologii i grać dalej na harfie, że pierwsze co zrobiła to zadzwoniła do rodziców, jak dowiedziała się o ułaskawieniu, że widziała w więzieniu wielu nieszczęśliwych ludzi i chciałaby im jakoś pomagać, że miała myśli samobójcze po wydłużeniu wyroku
@holka-kofolka: #!$%@?, upiekło im się. Dla mnie to takie samo przestępstwo jak handel drugami. Jedynie co się zmienia to wyimaginowana otoczka pomagania ludziom. A tak na prawdę to brudny biznes zarabiania na ludziach chorych z zaburzeniami, czy uzależnionymi.
@Jakis_Leszek: Dla mnie jednak nie takie samo, bo dragi uzależniają, ayahuaska nie. I to nie moje zdanie, tylko bronili ich również eksperci z psychiatrii i specjaliści od uzależnień. Jednak nie bagatelizuję tego, bo robili to na szeroką skalę i to tak jakby przez kilka lat prowadzić na czarno restaurację z mięsem niewiadomego pochodzenia. Byłaby szansa, ze się nikt nie zatruje, ale jednak cieszę się, że są jakieś wymogi sanepidu, kontrole weterynaryjne,