Wpis z mikrobloga

Grzany stołek, którego już czuć po 30 sekundach od włączenia zamiast po 7 minutach to jest to...
Idealnie się wraca z roboty, jak człowiek zgoła wyziębiony i zmęczony, a auto wychodzone..
Najgorzej że człowiek przyzwyczaja się do dobrego i w służbowym brakuje tej opcji.

Ile u was zajmuje czasu zanim czuć ciepło? w skodzie 30 sekund i już. w oplu 7 minut, to bez sensu wręcz to jest. Zastanawiam się czy to wynika z materiału że skoda ma szmaciane fotele, a w oplu jest skóra i taki mięsisty ten fotel jest.

#motoryzacja
  • 11
@CorkyModerator: raz że nie będę miał dzieci i tak, a i tak już stary jestem i postępuje już degradacja a nie siła wieku. dwa to jakaś bzdura. bo kąpiel w wannie powinna powodować bezpłodność dużo bardziej, jak jaja ci leżą w wodzie co ma 44 stopnie, a grzany stołek nie powoduje otaczania jaj taką temperaturą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: myślałem że to tylko u mnie tak xD
VW i szmaciane fotele - kilkanaście sekund. Skoda to samo. Audi że skórą to samo. A w Oplu to muszę ze 3 minuty czekać xD
@r5678: U mnie w audi trwa dobre 2-3 minuty aż zacznie parzyć, dla mnie lepiej stopniowo zwiększać temperaturę bo właśnie jak w BMW miałem po 30s wrzątek to miałem wrażenie że się posikalem za każdym razem xD
@r5678: materialowe grzeja duzo szybciej, mam pelne skory i grzeje +- 3 minuty, zas w takim samym A3 gdzie sa skory ale na czesci pod dupa i oparciem hest material to czuc doslownie zaraz po wlaczeniu.