Wpis z mikrobloga

Ku*wa bycie korespondentem sportowym to najłatwiejsza robota ever. Co konferencja prasowa, to samo bingo głupich pytań.

1. Czesio jakim ustawieniem zagramy.. aha nie powiesz ... ale weź 4-4-2 czy 3-5-2. Dobra, jak nie chcesz, to nie mów.
2. Wszyscy zdrowi, nikomu nogi nie urwało podczas lotu?
3. Znasz skład? masz wątpliwości? chcesz coś ejvonu?

1. Robercik jakie załóżenia na ten mudnial - finał czy mecz o wszystko?
2. Wypoczęty czy zmęczony?
3. Jakie nastroje w kadrze?
i tak do usranej.

Każdy absolutnie każdy mógłby pojechać na taką konferencje i zadać jedno z tych debilnych pytań. Nie wspominając, że potem przejmują to ich debilni koledzy od clicbaitowych artykułów i wychodzi - "Lewandowski ostro o Mesim - Nie ma ...", "Ten piłkarz może nie zagrać na mundialu".

Ps. widać, że ten ze zdjęcia nawet się nie kryje z podejściem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #reprezentacja #mundial
Pobierz Tacho_ - Ku*wa bycie korespondentem sportowym to najłatwiejsza robota ever. Co konfer...
źródło: comment_1668785411S1l82biLze4WTV4zyCRGtr.jpg
  • 15
@cooles: kilka, które teraz przyszły mi do głowy:

1. Pozostałe zespoły na mundialu - do trenera: Która drużyna najbardziej taktycznie mu się podoba i który mecz z ciekawością będzie oglądał.
2. Nowinki technologiczne (trener lubi ten temat i często sam o nim opowiada) - do trenera: Co wprowadzi nowego przed i w trakcie mundialu. Jak dostosowali boiska i hotel w Katarze do swojego planu treningowego.
3. Mundial vs klub - do
@Tacho_: To zdecydowanie lepsze pytania niż te, które padły na konferencji, ale nie wydaje ci się, że sztab czy piłkarze oficjalnie powtarzają w kółko to samo bez względu kto i o co pyta?
@cooles: myślę, że przy dobrym pytaniu mogliby się otworzyć i powiedzieć coś więcej.

Też zauważyłem, że często powtarzają odpowiedzi - za co obwiniam całe media, które robią clickbaitowe nagłówki, wyciągają zdania z kontekstu i kręcą gówno burze.