Wpis z mikrobloga

Siema Mirki!
Mam dylemat którą ofertę pracy według was wybrać biorąc pod uwagę, że jestem cały czas na studiach oraz, że byłaby to moja pierwsza praca w it na stanowisku .net developer:
1) 4/5 etatu UZ 4000 zł netto wynagrodzenia, praca full zdalna, projekt w Asp.net Core, na godzinę wychodzi ~ 32 zł netto
2) 3/5 etatu UZ 3400 zł netto, praca stacjonarna przez pewien czas wyłącznie (mam 45 min do biura), głównie programowanie desktopowe + algorytmy z perspektywą na pracę w zespole od sztucznej inteligencji, na godzinę wynosi 35 zł netto.

Oczywiście decyzje ostatecznie i tak podejmę sam ale może wasze zdanie rzuci mi nową perspektywę na temat.

#programowanie #programista15k #csharp #dotnet #desktop #bazydanych #rynekpracy #praca #pracait #algorytmy
  • 9
@sigul: A jak zapatrujesz się na pracę full zdalną dla juniora wkraczającego w rynek IT. Myślisz, że można się w ten sposób nauczyć równie dobrze jak w pracy stacjo? Szczerze mówiąc to jest mój jedyny problem z tą ofertą.
@simsookoo: jak uwzglednisz czas poswiecony na dojazd to wychodza po 32zl/h obie oferty

nie wiem jaki jezyk w tej drugiej pracy ale .net brzmi spoko, nie bedzie problemow ze zmiana jezyka potem

co do obietnicy pracy w AI - nie wierz w to co ci obiecuje pracodawca, ze np za pol roku zaczniemy stosowac code review czy sprinty, mi obiecano ze bede mentorowal po czym zatrudniono nowa osobe i koniec koncow