Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy, po prawie dwóch tygodniach prób, blisko dwustu zgonach (na całą grę), pokonałem w końcu tą dziwę Nemesis. XD

Tym razem przygotowałem się i ubrałem fest. Miałem figurkę astronauty, 4 fiolki, jedną tarczę energetyczną i rzutnik 15 poziomu z łowczym rojem. W 1 fazie użyłem bariery, w dwóch następnych przyjąłem taktykę hit & run, zbliżałem się, walilem alternatywnym i uciekałem na kolejną platformę. XD

Możecie mi wierzyć lub nie, ale ręce trzęsą mi się do tej pory. Żadna inna gra tak mocno mnie nie zaangażowała jak Returnal. To jest absolutne ARCYDZIEŁO i jedna z najlepszych i najważniejszych gier jakie powstały do tej pory. To horror przy którym co chwila dostajemy palpitacji serca i ciarek na całym ciele. Gra bardzo mroczna, tajemnicza, dynamiczna, ale przedewszystkim wymagająca i nie traktująca gracza jak debila.

Mimo że przedemną jeszcze Hyperion i dwóch kolejnych bossów to mogę z czystym sumieniem powiedzieć już teraz, że RETURNAL TO GRA MOJEGO ŻYCIA. dzięki niej stałem się lepszym graczem, każdy kolejny cykl musial być jeszcze lepszy niż poprzedni. Niektóre pokoje poznałem już na pamięć, ta gra nawet kilka razy śniła mi się po nocach. :)

Polecam każdemu kto wymaga od gier jakiegos wyzwania, polecam wszystkim zmęczonym wszechobecnym badziewiem i filmowymi samograjami. Ta gra wyżymie was jak szmate i pokaże jak wiele jeszcze brakuje wam do perfekcji xDDDD
#ps5 #ps4 #xbox #pcmasterrace #gry #returnal #konsole
h.....4 - Wczoraj w nocy, po prawie dwóch tygodniach prób, blisko dwustu zgonach (na ...

źródło: comment_1668757022Vl5DzNPWzjHKYYAQvdP7nY.jpg

Pobierz
  • 30
@Kredyciarz generalnie ja sam nie lubię grać z typami że świata, ale tutaj ta chronoza jest po prostu mistrzowska. Samo to że partner może ocucic Cie po trafieniu już robi dużą robotę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@teryuu ja sporo życia traciłem na 3 biomie, zawsze losowało mi te pierdzielone kapłanki, tam pod koniec na wieży jest ten labirynt z laserów, też tam zawsze się umoczylo jak nie miałeś broni z łamaczem osłon żeby zdjąć wieżyczki. Tak, nemesis wcale nie jest trudna, tylko nie trzeba się spieszyć, grunt to obserwować przyszłe ataki. ( ͡º ͜ʖ͡º)