Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy, po prawie dwóch tygodniach prób, blisko dwustu zgonach (na całą grę), pokonałem w końcu tą dziwę Nemesis. XD

Tym razem przygotowałem się i ubrałem fest. Miałem figurkę astronauty, 4 fiolki, jedną tarczę energetyczną i rzutnik 15 poziomu z łowczym rojem. W 1 fazie użyłem bariery, w dwóch następnych przyjąłem taktykę hit & run, zbliżałem się, walilem alternatywnym i uciekałem na kolejną platformę. XD

Możecie mi wierzyć lub nie, ale ręce trzęsą mi się do tej pory. Żadna inna gra tak mocno mnie nie zaangażowała jak Returnal. To jest absolutne ARCYDZIEŁO i jedna z najlepszych i najważniejszych gier jakie powstały do tej pory. To horror przy którym co chwila dostajemy palpitacji serca i ciarek na całym ciele. Gra bardzo mroczna, tajemnicza, dynamiczna, ale przedewszystkim wymagająca i nie traktująca gracza jak debila.

Mimo że przedemną jeszcze Hyperion i dwóch kolejnych bossów to mogę z czystym sumieniem powiedzieć już teraz, że RETURNAL TO GRA MOJEGO ŻYCIA. dzięki niej stałem się lepszym graczem, każdy kolejny cykl musial być jeszcze lepszy niż poprzedni. Niektóre pokoje poznałem już na pamięć, ta gra nawet kilka razy śniła mi się po nocach. :)

Polecam każdemu kto wymaga od gier jakiegos wyzwania, polecam wszystkim zmęczonym wszechobecnym badziewiem i filmowymi samograjami. Ta gra wyżymie was jak szmate i pokaże jak wiele jeszcze brakuje wam do perfekcji xDDDD
#ps5 #ps4 #xbox #pcmasterrace #gry #returnal #konsole
Pobierz h.....4 - Wczoraj w nocy, po prawie dwóch tygodniach prób, blisko dwustu zgonach (na ...
źródło: comment_1668757022Vl5DzNPWzjHKYYAQvdP7nY.jpg
  • 30
@heterodewiant44: Dla mnie to też gra roku. Fantastycznie się bawiłem. Jeśli mogę doradzić to masz krytycznie mały pasek życia (ten drugi) jak na ten etap gry. Pasek życia powiększa się jak zbierasz te zielone apteczki przy PEŁNYM życiu. Tak samo te urządzenia dające +25% rozszerzenia paska życia. To jest moim zdaniem najważniejsze co trzeba robić w tej grze: starać się nie być trafionym i apteczki zostawiać na sam koniec. Ja swego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heterodewiant44: wczoraj właśnie skończyłem przed nim grę i dzisiaj się za niego zabieram. 200 procent go 15 lvl karabin szturmowy , 6 eteru u tego ziomka co wskrzsza. Ciekawe czy dam radę, pierwsze podejście będzie. Dużo upgrade do siły i defensywy
@heterodewiant44 potwierdzam, zajebista gra i jedyna taka trudna ktora słończylem. Ale jak znajdujesz bron z perkiem ktory regeneruje zycie to jest to trochę OP i gra a nawet bossowie staja sie o wiele latwiejsi
@heterodewiant44 ostatniego, żeby, zobaczyć drugie zakończenie. Ale jak platynujesz to nabierasz takiej wprawy, że ten ostatni boss to formalność z zamkniętymi oczami. Sam robiłem platynę i była to najprzyjemniejsza rzecz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atraxx: ja nie wbilem platynki, bo nie moglem znalezc wszystkich logów, a niektóre mają jakieś mocno #!$%@? rng (i kroki, typu zginąć w odpowiedni sposób). Troche juz mnie wypaliło replayowanie pierwszego biomu i speedrunowanie żeby znaleźć jakis skitrany audiolog.