Wpis z mikrobloga

Dobra panie @Nowakovsky - jednak kilka tygodni po przesłuchaniu dostałem papier, że wszczęto dochodzenie. Policja dostała twoje dane z poprzednich #afera na wykopie. Mam nadzieję, że powiążą wcześniejsze wałki z tym i będzie kumulacja. To pierwsza sprawa.

Druga sprawa:
@EissIckedouw - twierdziłeś, że oleję sprawę i założyliśmy się o dwa flakony Bowling Green. Przegrałeś :) twój komentarz z zakładem. Nadal się nie odezwałeś. Nie chcę od Ciebie tych flakonów, wystarczy przelew na wybraną przeze mnie fundację :)

Historia:
Rozpoczęcie afery
Informacja o przygotowaniu pisma do prokuratury
Informacja o wezwaniu na przesłuchanie

#perfymy #oszukujo #narkotykizawszespoko (ty już @Nowakovsky wiesz dlaczego) #holandia
cibronka - Dobra panie @Nowakovsky - jednak kilka tygodni po przesłuchaniu dostałem p...

źródło: comment_1668755468gDbj5VxJMPUJbuolnxqjko.jpg

Pobierz
  • 12
@Waspin: Jak patrzę na art. 286 § 3. KK to:

W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Jeśli sprawa zakończy się pozytywnie to wątpię żeby przyklepali więcej niż grzywnę. Chyba że to szło w recydywę, to może coś więcej?
@cibronka: Nie chce być czarnowidzem ale 6 lat temu „kupiłem” iPhone przez olx, oczywiście telefonu nie zobaczyłem do dzisiaj, sprawa była zalozona, dochodzenie w toku, wyszło tez ze nie tylko mnie oszukał ale i 6 innych osób. A koniec był taki że prawdopodobnie uciekł za granice i śledztwo umorzono. Łącznie wyłudził prawie 10000 zł. Ale mimo wszystko powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)