Wpis z mikrobloga

Scope of delivery: frame incl. fork, headset, seatpost (15 mm offset, length 380mm), thru axles


@Im_from_alaska: bez powodu o tym nie napisałem. Ogólnie - każdy producent ma swój standard, czasami idzie coś dopasować, ale może np nie dolegać jak oryginał i woda/wilgoć będzie niszczyła łożyska.
@veracholera: w skrocie tak. Do tego suport i owijka. Linki/pancerze, smary, pasty montażowe, pasty na gwinty przeciw zapiekaniu, klucz do kaset, klucz do suportu, klucz dynaometryczny, obcinaczki do pancerzy, stery powinny byc z ramą, to tak na szybko.

Oprocz tego warto wybrac sie do dobrego fittera i zrobic pre-fiting. Wydajesz kupe hajsu więc wybierz odpowiedni rozmiar i geometrię ramy do oczekiwań. Określ dlugosc mostka i szerokość kierownicy co by dwa razy
@veracholera: ja mam doświadczenie.

Ramy SLR są fajne, ale nie ma możliwości prowadzenia przewodów W CAŁOŚCI wewnętrznie - tj. przewody z kierownicy muszą iść po zewnątrz, i dopiero w okolicy sterów wchodzą odpowiednio do widelca/rury głównej ramy. Ramy z pełnym prowadzeniem linek wew. są oznaczone symbolem 01.

Mostka i kierownicy nie ma w zestawie (o ile nic się nie zmieniło od 2021).

Poza tym bardzo fajna rama.

Co do tego co