Wpis z mikrobloga

#narty #biegowki #narciarstwo
Biegówki.
Czołem, śmigał ktoś na biegówkach z Deca? https://www.decathlon.pl/p/narty-biegowe-do-stylu-klasycznego-dla-doroslych-inovik-ski-150-crown/_/R-p-334043?mc=8648167
Zastanawiam się nad ich kupnem, bo są fest tanie jak na nówki. Jeździłem 2 ostatnie sezony na jakiś starych przedwojennych ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mi się ten sport spodobał. Z butami wyszłoby gdzieś pod 600+zł
Drugi wariant to po prostu wypożyczać, ale widzę ceny zeszłoroczne w Jakuszycach to około 50zł/dzień komplet, czyli de facto u mnie by się to zwróciło w dwa sezony.

Jakie wasze zdanie? Pozdr.
  • 6
  • Odpowiedz
@AvantaR: dzięki. aktualnie i tak jestem trochę na rozdrożu i nie wiem czy kupować sprzęt. u mnie w tym sezonie mało śniegu (centralna polska), a do jakuszyc będę jechał tylko pod koniec stycznia. rozważam mimo wszystko te peltoneny/decathlony, tylko na nieprzygotowanych drogach/lasach/polanach mogą nie dać aż takiej satysfakcji. z drugiej strony kupować sobie te narty backcountry, a potem w jakuszycach i tak wypożyczać to dla mnie trochę palenie pieniędzy, no
  • Odpowiedz
@w00nski: Myślę, że lepiej kupić tak tani sprzęt i nie wypożyczać. Kilka wypożyczeń i sprzęt się zwraca, a nie musisz tracić czasu na wypożyczanie. A i dochodzi jeszcze stres czy będzie sprzęt (czasem jest takie zainteresowanie, szczególnie w Jaku, że są braki), przymierzanie itd. Jeśli nie jest to jakiś super problem finansowy dla kogoś, to myślę, że lepiej zainwestować. A na takich rekreacyjnych nartkach poszura się i po okolicznych terenach
  • Odpowiedz