Wpis z mikrobloga

Witam,
Mirki może mi ktoś z was doradzi do którego banku najlepiej udać się aby refinansować kredyt?
Pozostała kwota do spłaty to 145 tys. a aktualna marża banku to 2,86%(PKO) jak brałem kredyt to miałem minimalny wkład własny ponieważ trafiła się okazja na mieszkanie a ja byłem 3 miesiące po kupnie auta i nie miałem tyle oszczędności :)

#kredythipoteczny
  • 7
Pozostała kwota do spłaty to 145 tys. a aktualna marża banku to 2,86%(PKO) jak brałem kredyt to miałem minimalny wkład własny ponieważ trafiła się okazja na mieszkanie a ja byłem 3 miesiące po kupnie auta i nie miałem tyle oszczędności :)


@Swicher123: Czy korzystasz z wakacji kredytowych?
@marcpol wiem wiem ale dostanę zwrot od banku za ubezpieczenie tak?


@Swicher123: Jeśli masz na myśli ubezpieczenie utraty pracy to otrzymasz proporcjonalny zwrot w przypadku spłaty kredytu w ciągu pierwszych 4 lat.

Zwróć uwagę na to, że możesz refinansować swój kredyt nawet do PKO BP. Obecnie ING w przypadku czasowo stałego oprocentowania ma całkiem niezłe warunki.
@Swicher123 przy takiej kwocie chce ci się bawić w jakieś zmiany banków? Ile będziesz miał różnicy na racie 150 pln? Lepiej wykorzystaj najpierw wakacje kredytowe a później myśl o refinansowaniu.