Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turtledove: jeżeli nie jesteś jedynym lekarzem w Polsce który wykonuje prenatalne operacje kardiologiczne płodów to powinieneś się leczyć ()
@turtledove: To ja ci zadam pytanie z logiki. Jak możesz coś zobaczyć na teamsach jak jesteś na urlopie? Przecież jedno wyklucza drugie. Jak zaglądasz na teamsy, to już nie jesteś na urlopie tylko w pracy. Szach mat.
co robicie jak macie urlop a widzicie na teamsach,

Jakich Teamsach? xD
@turtledove:
Na urlopie nie jestem zalogowany w służbowych systemach.
Mogę czasem sprawdzić, ale raczej w kontekście "dostałem ważnego maila i warto przesłać dalej" niż jakiegokolwiek analizowania i odpowiadania.

Jeśli jest coś na prawdę nie cierpiącego zwłoki to KP przewiduje opcję przerwania urlopu.
Jak coś bardzo ważnego, to niech dzwonią/wyślą sms'a i jakoś się dogadamy. Jak raz na rok zdarzy
U mnie w pracy często niestety osoby na urlopach pracują


@turtledove: co ty w januszexie pracujesz ? Niewolnikiem janusza jesteś ? U mnie jest taki co pracuje na janusza non stop. Lewak z niego straszny i jak sam mówi komunista a sam #!$%@? poza pracą na swojego pana janusza. On nie jest w pracy on jest na służbie.
@KomendaGlownaPolicji: @VEEF: dokładnie
No ale przecież po 2 latach wdrażania się w merytorykę i wszystkie zależności przez nowego pracownika ta osoba będzie zastąpiona, co nie?


@Rachey: No o to chodzi w powiedzeniu, tak, będzie zastąpiona. To ile wysiłku będzie trzeba włożyć w zastąpienie twojej osoby to kwestia drugorzędna.
@BojowyKucyk: Tak, a w międzyczasie firma traci duży kontrakt/obrywa kilkaset tysięcy kary kary.
To nie jest często kwestia wysiłku, tylko czy takie zastępowanie kogoś miesiącami/latami nie pogrąży firmy i jest w 100% pierwszorzędną kwestią.
Zresztą sporo znam osób, które po pracy wiele lat w firmie i zwolnieniu się jeszcze miało później podpisane umowy zlecenie/dzieło na doraźną pomoc nowym osobom przy jakiejś większej awarii, szkolenia, tworzenie dodatkowej dokumentacji itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turtledove: Nie rozumiem ludzi co używają służbowego telefonu prywatnie.
Szczególnie teraz, gdy miesięczny koszt no-limit zaczyna się od 20zł.
@turtledove: pamiętam jak pracowałem kiedyś w takiej jednej firmie w której potrafili do mnie nawet w środku nocy zadzwonić, po pierwszym takim telefonie zwyczajnie wyciszałem go na noc i weekendy i miałem spokój, zawsze się znalazł jakiś inny łoś który odebrał taki telefon.