Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Brałem w zeszłym roku udział w wykopace (biorę udział od 1 edycji). Załapałem się na wersję plus, czyli spersonalizowane paczki itp. Ale dostałem moim zdaniem niestety wielkie gówno, a w liście zostałem jeszcze pojechany XD i z tego składał się cały list. Na paczkę dla osoby, którą wylosowałem wydałem sporo kasy i maksymalnie się postarałem aby wszystko trafiło w gust odbiorcy. Nawet wszystkie części paczki były dobrane kolorystycznie idealnie co dało nawet fajny efekt. O to co otrzymałem od osoby z wykopu nie zrobiłem afery bo uznałem, że nie ma sensu. Ale jak w tym roku dostanę znowu gówno (nie wiem jak zeszłoroczna paczka dla mnie przeszła weryfikację XD) to bezpośrednio walę co leży mi na sercu ponieważ ja się maksymalnie staram, a dostałem coś na miarę chińskiego badziewia. I mam gdzieś czy dostanę bana na kolejne edycje.

#wykopaka #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63753cca3b9369737a5f4718
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: jak miales jakiekolwiek wątpliwości co do zawartości paczki to należało się nimi z nami podzielić w zeszłym roku - wtedy nastąpiłaby weryfikacja, czy zawartość otrzymanej przez Ciebie paczki zgadza się z przedmiotami na zdjęciu weryfikacyjnym. Po roku juz nic się z tym nie da zrobić bo dane są usuwane po każdej edycji.

List i jego treść pozostaje juz całkowicie w gestii nadawcy - nie czytamy prywatnej korespondencji, weryfikujemy jedynie faktycznie