Wpis z mikrobloga

jak się nie wie co to jest odwzorowanie kartograficzne to się takie bzdury łyka.

@krisip: ja mówię o WSPÓŁRZĘDNYCH. Jeśli coś ma jakieś współrzędne to niezależnie od odwzowrowania kartograficznego będą one takie same, więc co to niby ma do rzeczy?
@dzikidik: powtórzę jeszcze raz dużymi literami, bo poprzedniego wpisu nie zrozumiałeś. MIASTA TO NIE SĄ PUNKTY TYLKO OBSZARY. Rozciągają się na kilometry zarówno na osi Wschód-Zachód i jak i Północ-Południe. Mamy kilka kilometrów zabudowań od centrum Lwowa i Kilkanaście od centrum Kijowa, prostokąt kilkadziesiąT km2, Przewodów spokojnie się mieści.
Nie-mam - @dzikidik: powtórzę jeszcze raz dużymi literami, bo poprzedniego wpisu nie ...

źródło: comment_1668605843CHPssBl8yMyOlXN6PQQdOf.jpg

Pobierz
same te miasta są duże, więc tak naprawdę wychodzi spory obszar, a raczej w historyczne centrum nie mieliby po co strzelać. Natomiast ale jak weźmiesz współrzędne postu z reddita. które pewnie wskazują na centra miast to wychodzi Wyżłów, kilka km od Przewodowa


@Nie-mam: Chyba rozsądniej jest sprawdzać w drugą stronę - koordynaty miejsca uderzenia rakiety w Polsce. Wtedy w Kijowie trafiamy na elektrociepłownię, a we Lwowie na węzeł kolejowy. Ale oczywiście