Wpis z mikrobloga

@Nie-mam: podważyć? Po prostu sprawdzić, nie wolno bo niezgodne z jedyną słuszną wersją, czy jak? Przykładowo te zdanie:

"pomieszasz współrzędne geograficzne Kijowa i Lwowa to wyjdą współrzędne geograficzne suszarni zboża w Przewodowie" jest zwyczajnie kłamstwem o czym sam później piszesz. Chyba, że nie wiesz czym są współrzędne, to ok, moja wina.

@coma24: mógłbym, ale chciałem żebyś mi podał te które sam sprawdzałeś, żeby wyizolować zmienne w eksperymencie i mieć pewność
  • Odpowiedz
@dzikidik:

żeby wyizolować zmienne w eksperymencie i mieć pewność że czegoś nie #!$%@?łem przy wyszukiwaniu


Powiesz mi w jaki sposób można #!$%@?ć zadanie na poziomie trudności 4 klasy szkoły podstawowej?
  • Odpowiedz
@coma24: Ok, więc zgodnie z logiką reddita, bo stąd jest ten post:

Kyiv/Coordinates 50.4501° N, 30.5234°E
Lviv/Coordinates 49.842957 ° N, 24.031111° E
target 50.4501° N 24.031111° E

Przyjmujemy, że wynik jest błędny (bo z tych współrzędnych nie trafiamy w Przewodów tylko w Wyżłów który jest ~8km dalej, ale utrzymamy metodologię tj. podajemy długość Kijowa i szerokość Lwowa jako współrzędne ataku (rys. 1. https://start24.blogspot.com/2022/11/eksplozja-we-wsi-przewodow-miejsce.html) i
dzikidik - @coma24: Ok, więc zgodnie z logiką reddita, bo stąd jest ten post:

Kyiv...

źródło: comment_1668609080ahPf7FBzlu0jRKnKFJ5Jug.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jest zwyczajnie kłamstwem o czym sam później piszesz. Chyba, że nie wiesz czym są współrzędne, to ok, moja wina.

@dzikidik: współrzędne geograficzne to szerokość i długość geograficzna wyrażone miarą kąta od początku układu współrzędnych geograficznych. Jak pomieszasz współrzędne ze Lwowa i z Kijowa to wyjdzie np. Przewodowo.

podważyć? Po prostu sprawdzić, nie wolno bo niezgodne z jedyną słuszną wersją, czy jak

Śmiało, podważaj jak chcesz, ale nie oczekuj, że ludzie którzy
  • Odpowiedz
@Nie-mam: Co to znaczy "pomieszać współrzędne"? Może tego nie rozumiem, dlatego wymyśliłem sobie swoją wersję, możesz wyjaśnić? I czy mógłbyś te współrzędne po prostu podać?
  • Odpowiedz
Co to znaczy "pomieszać współrzędne"? Może tego nie rozumiem, dlatego wymyśliłem sobie swoją wersję, możesz wyjaśnić? I czy mógłbyś te współrzędne po prostu podać?

@dzikidik: Jasne, dziękuję za jakiś input. Musisz wybrać jako cel długość geograficzną Kijowa i szerokość geograficzną Lwowa, więc musisz na odwrót zmierzyć niż pokazałeś na obrazkach, Lwów od wschodu do zachodu a Kijów od północy do południa. Więc w przybliżeniu
Lwów jest od 23.896 do 24.122 E
  • Odpowiedz
@Nie-mam: o, to to racja, najwyraźniej dlatego się nie zrozumieliśmy - tekst w tytule wpisu o współrzędnych Kijowa, Lwowa i suszarni że zbożem nie jest tożsamy z tym wytłumaczeniem imho. Przez ten skrót myślowy współrzędne punktu === obszar zawierający współrzędne punktu, trącilo mi to konfabulacją. Może za bardzo się przyczepiłem, sorry
  • Odpowiedz