Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy afery z LV Bet zakłady bukmacherskie. W dniu wczorajszym "w drodze wyjątku" przyjęli moją reklamację. Natomiast dzisiaj dostałem odpowiedź. Ziobro zaskoczenia, reklamacja została odrzucona. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wrzucam zdjęcie argumentacji. Konsultowałem już też sprawę z miejskim rzecznikiem praw konsumenta, sprawa z wygraniem dotyczącym zakładu będzie bardzo ciężka i jedyne, co mi zostaje to powództwo i sprawa sądowa. Mogę jednak zgłosić to, że nie chcieli przyjąć ode mnie reklamacji i mają w regulaminie zapis, który godzi w prawa konsumenta.

Niestety historia nie kończy się szczęśliwym zakończeniem. Jedyne co mi ewentualnie zostaje to skontaktowanie się z portalami branżowymi, które mogłyby coś próbować wskórać w tej sprawie.

#bukmacherka #aferaprezesa
Prezesso96 - Ciąg dalszy afery z LV Bet zakłady bukmacherskie. W dniu wczorajszym "w ...

źródło: comment_1668596568RMpl9GCwi5b0Dkpmqr376t.jpg

Pobierz
  • 120
@Prezesso96: Podeslij na fejsbuczku na profil TJMMNW, bardzo duża społeczność która z bukmacherka za pan brat, może zrobią młyn jak im to podeslesz i ładnie opiszesz. Powodzonka nie daj się miras
@Prezesso96: z portalami branżowymi jest ten myk, że jeżeli mają afiliację z jakimiś bukmacherami to swoich nie tykają (niemniej jednak warto próbować).

Najskuteczniej byłoby rozkręcić inbę na TT, srać im skrinem z tego pod każdym postem i spróbować wkręcić to inne osoby. Były już takie akcje (np. kupon z BETFANEM) i akurat oni się nie ogarnęli, ale przez to musięli udać się na wygnanie TT (nie publikują tam nic od kwietnia).
@Prezesso96: Prowadzę teraz postępowanie z LV BET-em i w mojej sprawie dostałem taką odpowiedź od ich pełnomocnika prawnego na prośbę o rozliczenie zresetowanego meczu CS-a jako zwrot. Jak widać dobierają sobie odpowiednie punkty regulaminu wedle uznania, zależnie co im się opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Marwo - @Prezesso96: Prowadzę teraz postępowanie z LV BET-em i w mojej sprawie dostał...

źródło: comment_1668602723rqVOQ6S9XROaWVukJnHLkd.jpg

Pobierz