Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy afery z LV Bet zakłady bukmacherskie. W dniu wczorajszym "w drodze wyjątku" przyjęli moją reklamację. Natomiast dzisiaj dostałem odpowiedź. Ziobro zaskoczenia, reklamacja została odrzucona. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wrzucam zdjęcie argumentacji. Konsultowałem już też sprawę z miejskim rzecznikiem praw konsumenta, sprawa z wygraniem dotyczącym zakładu będzie bardzo ciężka i jedyne, co mi zostaje to powództwo i sprawa sądowa. Mogę jednak zgłosić to, że nie chcieli przyjąć ode mnie reklamacji i mają w regulaminie zapis, który godzi w prawa konsumenta.

Niestety historia nie kończy się szczęśliwym zakończeniem. Jedyne co mi ewentualnie zostaje to skontaktowanie się z portalami branżowymi, które mogłyby coś próbować wskórać w tej sprawie.

#bukmacherka #aferaprezesa
Prezesso96 - Ciąg dalszy afery z LV Bet zakłady bukmacherskie. W dniu wczorajszym "w ...

źródło: comment_1668596568RMpl9GCwi5b0Dkpmqr376t.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@Dipolarny: @adek781: Nie no to Panowie. To jak kurs był 100 - czyli kompletnie od czapy. To tak jak na Pepperka ktoś wrzuci błąd przewalutowania w jakiś sklepie RTV i iPhone zamiast 800 Euro kosztuje 800 PLN.
  • Odpowiedz
@Prezesso96: Wszyscy bukmacherzy maja taki regulamin, mi nie raz cofali zakład bo odwrotnie kursy wystawili. A ostatnio pewien bukmacher mnie kompletnie zablokował z powodu nadużyć, nie wiadomo jakich.
  • Odpowiedz
@Prezesso96: Czy Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3 40-384 Katowice nie zrealizuje wygranego kuponu ???? Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3 40-384 Katowice zasłania się regulaminem nie chcąc wypłacić wygranej z kuponu ???? JEŚLI tak to zawołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prezesso96: Podeslij na fejsbuczku na profil TJMMNW, bardzo duża społeczność która z bukmacherka za pan brat, może zrobią młyn jak im to podeslesz i ładnie opiszesz. Powodzonka nie daj się miras
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kismeth: Mnie to nie kosztowało nic, zwrot stawki dostałem, a przynajmniej może coś UOKiK zadziała w sprawie regulaminu, który godzi w interesy konsumenta.

@Prezesso96: UOKiK nie zrobi dosłownie nic.
  • Odpowiedz
@Prezesso96: z portalami branżowymi jest ten myk, że jeżeli mają afiliację z jakimiś bukmacherami to swoich nie tykają (niemniej jednak warto próbować).

Najskuteczniej byłoby rozkręcić inbę na TT, srać im skrinem z tego pod każdym postem i spróbować wkręcić to inne osoby. Były już takie akcje (np. kupon z BETFANEM) i akurat oni się nie ogarnęli, ale przez to musięli udać się na wygnanie TT (nie publikują tam nic od
  • Odpowiedz
@Prezesso96: A jakby Czarnek jednak wrzucił zdjęcie z tej chrystoteki to by napisali, że ucięło fragment treści zakładu i tam miało być „… ze swojego udziału w chrystotece na którym stoi na jednej nodze”. I #!$%@?.

Dobrze wiedzieć że LV Bet to oszuści którzy nie wywiązują się z zawartych umów. A taką umową jest taki dwustronny zakład.
  • Odpowiedz