Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy afery z LV Bet zakłady bukmacherskie. W dniu wczorajszym "w drodze wyjątku" przyjęli moją reklamację. Natomiast dzisiaj dostałem odpowiedź. Ziobro zaskoczenia, reklamacja została odrzucona. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wrzucam zdjęcie argumentacji. Konsultowałem już też sprawę z miejskim rzecznikiem praw konsumenta, sprawa z wygraniem dotyczącym zakładu będzie bardzo ciężka i jedyne, co mi zostaje to powództwo i sprawa sądowa. Mogę jednak zgłosić to, że nie chcieli przyjąć ode mnie reklamacji i mają w regulaminie zapis, który godzi w prawa konsumenta.

Niestety historia nie kończy się szczęśliwym zakończeniem. Jedyne co mi ewentualnie zostaje to skontaktowanie się z portalami branżowymi, które mogłyby coś próbować wskórać w tej sprawie.

#bukmacherka #aferaprezesa
źródło: comment_1668596568RMpl9GCwi5b0Dkpmqr376t.jpg
  • 120
@Prezesso96:Smuteczek mireczku, czyli na przyszłość trzeba rozpatrzeć negatywnie, obstawianie u tego gównianego bukmachera.
Tzn juz wykorzystałem ich freebet i nie mam zamiaru nawet tam obstawiać dalej bo ciężko się po tym wogóle porusza .
U superbeciaków ostatnio ktoś trafił w supergame 150tys bodajże i nie wycofali promocji tylko obnizyli kolejną główną nagrodę do 50tys.
A ci przejechali się na pare tysięcy (pewnie nie ty jeden nie dostałeś kasy) na gównozakładzie i
@Prezesso96: jak oni wygrywaja to spoko, a jak klient to wymówki. I całe kalkulacje dotyczace prawdopodobienstwa mozna sobie wsadzić bo ewentualna wygrana i tak nie jest wypłacana. Wiec zawierajac zakład ponosisz ryzyko duzo wieksze niz poczatkowo zakładałeś. Takich bukmacherów powinno sie linczować publicznie a sprawa powinna byc nagłosniona na cały kraj, ze by każdy wiedzieł i omijał ich szerokim łukiem, niech gina