Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy afery z LV Bet zakłady bukmacherskie. W dniu wczorajszym "w drodze wyjątku" przyjęli moją reklamację. Natomiast dzisiaj dostałem odpowiedź. Ziobro zaskoczenia, reklamacja została odrzucona. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wrzucam zdjęcie argumentacji. Konsultowałem już też sprawę z miejskim rzecznikiem praw konsumenta, sprawa z wygraniem dotyczącym zakładu będzie bardzo ciężka i jedyne, co mi zostaje to powództwo i sprawa sądowa. Mogę jednak zgłosić to, że nie chcieli przyjąć ode mnie reklamacji i mają w regulaminie zapis, który godzi w prawa konsumenta.

Niestety historia nie kończy się szczęśliwym zakończeniem. Jedyne co mi ewentualnie zostaje to skontaktowanie się z portalami branżowymi, które mogłyby coś próbować wskórać w tej sprawie.

#bukmacherka #aferaprezesa
Pobierz Prezesso96 - Ciąg dalszy afery z LV Bet zakłady bukmacherskie. W dniu wczorajszym "w ...
źródło: comment_1668596568RMpl9GCwi5b0Dkpmqr376t.jpg
  • 120
Jakbym postawił 1000zl na jakiś zakład z wysokim kursem to też mógłbym się wycofać i zwróciliby mi pieniądze bo stawka byłaby nieadekwatna do tych, które wcześniej stawiałem?
Czy to prawda, ze LV Bet zakłady bukmacherskie to klamliwe szuje i oszusci, reklamowani przez KANAL SPORTOWY, w osobach BOREK, STANOWSKI i inne pajace? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prezesso96: Niedługo będą w LV robić tak:

Zakład: "Real wygra do zera"
Postawione
Wynik? ZWROT

Odpowiedź Mirosława: zaszła pomyłka i ucięło i powinno być "Real wygra do zera i dokładny wynik 4-0", niestety w drodze wyjątku i gestu dobrej woli zrobiliśmy ZWROT, choć jest to oczywista przegrana.

Jazda z tymi k...
Nauczcie się wreszcie, że nie gra się u polskich buków. Wspieracie firmy, które lobbują za ustawami antyhazardowymi aby wyrzucić z rynku lepszą i bezpieczniejszą konkurencję z zagranicy okradając was na każdym zakładzie.
Sam fakt zwrotu/rozliczenia po kursie 1.00 błędnie wystawionego zakładu jest normalnym zjawiskiem, nawet w renomowanych zagranicznych bukach, ale tutaj wygląda to trochę inaczej. Sami tworzą tzw. zakład specjalny, wystawiają kursy i potem się z tego wycofują.. to może niech zostaną przy standardowej ofercie. Poza tym są dziadami, bo limity stawek na takie zakłady są bardzo niskie. Co innego jakby w wyniku błędu ktoś skorzystał stawiając 10k zł na kursie 4.00 na wygraną
@Prezesso96: pokrótce ciężko ocenić czy kurs był adekwatny, czy nie - tak jak to próbują motywować. Faktem jest, ze realizując Ci zwrot na trafione zdarzenie nie tylko okradli Ciebie, ale proporcjonalnie również okradli Skarb Państwa do którego powinna trafić cześć z wygranej tzw. podatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prezesso96: a co ciebie to interesuje że się im coś ucieło? To nie ty to zrobiłeś, więc zawarłeś zakład w pełni zgodnie z tym co było na stronie, szkoda czasu na sądy za taką kwotę ale z drugiej strony szkoda śmieciom odpuścić i dać za wygraną
Jedyne co mi ewentualnie zostaje to skontaktowanie się z portalami branżowymi, które mogłyby coś próbować wskórać w tej sprawie.


@Prezesso96: Nic nie wskórasz. Ewidentnie próbujesz wyzyskać błąd drugiej strony dla własnej korzyści. Za to więzienie grozi (art. 286 KK)
@Prezesso96: oni swoje za uszami mają, już nie pierwszy raz słyszę o tym jak wymigują się z wypłacenia komuś hajsu, kręć Małysza i tak jak napisałeś - portale branżowe mogą chętnie przyjąć temat i nie będzie cię do nic kosztowało poza czasem. Może nawet hajs odzyskasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)