Wpis z mikrobloga

Ale mamy wysyp ruskich na wykopie. Dawno już nie było takiej akcji trolli. Wiec, że coś sie dzieje.
Kacapy nawet nie wiedzą jak się bawić w propagandę aktywując nagle armie trolli. Drogie ruskie to może tylko działać na wasze tępe społeczeństwo z wypranymi mózgami.
#rosja #ukraina #wojna
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mexxl akurat ta armia trolli na wykopie z narracja ze to na bank nie rosja i uga buga ukry mordujo to pozytywna informacja. Widać że są mocno obsrani skoro nie piszą o wielkiej rasji która pokazuje polaczkom gdzie ich miejsce tylko o tym że to nie oni.
  • Odpowiedz
Widać że są mocno obsrani skoro nie piszą o wielkiej rasji która pokazuje polaczkom gdzie ich miejsce tylko o tym że to nie oni.


@Niemamwiedzy: No ja tak obstawiam, że te rakietki miały walnąć gdzieś blisko granicy, ale po ukraińskiej stronie, tylko coś poszło nie tak i teraz cały budżet farm trolli idzie na odkręcanie tego, żeby im nato odbytu nie rozerwało
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia nie będzie to wiarygodne bo zapewne ukry będą się wybierać. Co nie zmienia faktu że bawi niezmiennie zmiana postawy wielkiej rasji z uga buga 2 armia świata pszeki w 3 dni będziemy w Warszawie na "to nie my nie eskalujcie promsze ja was"
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: @mexxl: ja w pełni rozumiem Zelenskiego bo zagrały emocja i gdzieś tam w głębi jesestwa chciałby by NATO szybko zakończyło wojnę bo jego naród się w tej bezsensownej wojnie wykrwawia. Z drugiej strony jesteśmy my, czyli spokojnie żyjący sobie od ponad 70 lat bez wojny i nie tęskniący za tym by wraz z PiSowcami co przy okazji takiej wojny by szukali każdego sposobu by zapisać się na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mexxl: chłopy nie potrafią pisać po polsku i p------ą coś o ruskich trolach, gdy ktoś trzeźwo ocenia. Seems legit
  • Odpowiedz