Wpis z mikrobloga

że to zbłąkana rakieta ukraińskiej OPL


@Niss: te rakiety mają za zadanie dolatywać do celu i niszczyć inne rakiety a nie robić kratery w ziemi. Ze zdjęć to nawet nie wygląda jak S300 bo ta ma dużo mniejsze otwory jeśli piszesz to na podstawie zdjęcia fragmentu rakiety które lata po necie.
@Niss: Fajnie że raSSija kłamie w żywe oczy raz za razem ale zawsze trzeba brać pod uwagę ich wersję, a Ukraińcy jak zostaną kilka razy przyłapani również na propagandowym kłamaniu, to wszystko co powiedzili od lutego to nieprawda, odciąć się od nich, powodzenia banderowcy

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niss: przecież tu nie ma klamstwa. Rakiety są rosyjskiej produkcji systemu s300. Na Ukrainie ich chyba nie robili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to że użyli to już inna rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Niss: ha od początku tego konfliktu pisałem że trzeba krytycznie podchodzić też do ukraińskich doniesień a nie łykać wszystko jak pelikan


@kondziu96 każdy myślący wie, że Ukraina też stosuje propagandę. Pisałem również, że warto na pohybel ryskim te propagande szerzyć. Jeśli ktoś myśli, że Ukraina nie stosuje propagandy no to cóż... narcyzów wierzących swoją rację nie brakuje, ale to już nie mój problem, bo logicznym jest, że każdy kraj, a już