Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: jak raz na jakiś czas oglądam Kanał Sportowy, to mam wrażenie, że to głównie dziennikarze tworzą narracje że jesteśmy beznadziejni, a jak jakimś cudem wyjdziemy z grupy to tylko dlatego, że trenuje nas Czesiu
jak raz na jakiś czas oglądam Kanał Sportowy, to mam wrażenie, że to głównie dziennikarze tworzą narracje że jesteśmy beznadziejni, a jak jakimś cudem wyjdziemy z grupy to tylko dlatego, że trenuje nas Czesiu


@Dawidk01: w sumie nie mam takiego odczucia. Dużo większe mam po tym gdy czytam twittera i wykop, bo w końcu 2002, 2006 i 2018 nie wyszło więc wiadomix że teraz też nie wyjdzie. No i ten argument
@PeterGosling: To nie tak że nie mamy utalentowanych piłkarzy tylko co z tego jak nie mamy zgranej druzyny? Która wie jakim stylem ma grac Która ma sobie wyćwiczone schematy zagrań? Od czasu Nawałki my nie mam okreslonej taktyki ktora potegowalaby nasze najsilniejsze punkty (Lewandowski)a niwelowała najslabsze(cienka jak kawa z automatu obrona, zupełnie nie zgrana i haotyczma ktora przycisnieta presisngiem pęka i puszca gole nawet z Sanmarino)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@PeterGosling: no ale co ci z najlepszego napastnika, jak masz 50 letniego Glika w obronie, który nie gra nawet w serie B. Mamy za duży rozstrzał pomiędzy tymi zawodnikami.
Golden boy Zalewskiego jest przez głosowanie Polaków w internecie, do tego Bednarek #!$%@? psychicznie i też nie gra. Zawsze mocno kibicuję naszym, chce w końcu zobaczyć wyjście z grupy, ale nie widzę powodów do hurraoptymizmu
jak raz na jakiś czas oglądam Kanał Sportowy, to mam wrażenie, że to głównie dziennikarze tworzą narracje że jesteśmy beznadziejni


@Dawidk01: Może zamiast ogladać youtube obejrzyj mecz ¯\_(ツ)_/¯ to wyniki i to co widzimy na boisku tworzy narracje, że gramy prymitywny pioch, który ze statystyki da raz na jakiś czas wygraną.

Podejrzewam, że pozytywnie nastawieni mogą byc równiez kibice którzy oglądają tylko reprezentacje PL i nie mają kontrapunktu do tego jak