Wpis z mikrobloga

Byłem właśnie na imprezie online o nazwie Metaverse Music Festival w Decentraland. Dziś na Main Stage grała Björk. Było ok 500 osób, więc niewiele. Grafika i funkcjonalności pozostawiają wiele do życzenia. Poruszanie się jest trudne, okno czatu nieintuicyjne, wszystko się #!$%@?, generalnie bug na bugu. Natomiast uważam po dziś, że Metaverse i idea posiadania itemów cyfrowych to totalna przyszłość - sam złapałem się na tym, że wchodziłem na profile innych użytkowników sprawdzając jakie mają NFTsy w kolekcji. Na pewno obecnie jesteśmy daleko od perfekcji i musi minąć wiele lat aby Metaverse był tym, czym ma być, ale to tylko kwestia czasu jak prawie całkowicie przeniesiemy się do świata cyfrowego. Róbcie screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#metaverse #decentraland #kryptowaluty
ahura_mazda - Byłem właśnie na imprezie online o nazwie Metaverse Music Festival w De...

źródło: comment_16683867812lv3SJzG051EOk3b1lMJBr.jpg

Pobierz
  • 29
@drippinsauce: dziś mi ten event otworzył głowę właśnie na to, ile możliwości otwiera Metaverse dla twórców treści, ale też i ich konsumentów. Teraz to wyglada żenująco, ale totalnie w to uwierzyłem dziś - patrząc na tę kiełkującą społeczność i entuzjazm wokół idei świata cyfrowego, w którym nie tylko rzeczy się dzieją, ale także rzeczy można posiadać (= i się nimi chwalić przed innymi)
@Greensy: co do Zuckerberga mam mieszane uczucia, ale on tak czy owak nie będzie miał monopolu na Metaverse. Jara mnie jednak to, że prawdopodobnie dokładnie ten sam ciuch 3D, w którym będę na spotkaniu online wykorzystując technologię od Meta, będę mógł założyć także na taki koncert w Decentraland jak dziś