Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew: I bez tego wywiadu nikt z topu by go nie zatrudnił. Ronaldo żyje mentalnie w 2016 roku i nie dociera do niego, że wypadł z grona najlepszych na świecie. Jednocześnie wciąż ma te same, potężne wymagania finansowe i wybujałe ego - oczekuje, że drużyna będzie zbudowana wokół niego. Teraz zostaje mu powrót do Sportingu z jednoczesną obniżką wynagrodzenia albo wyjazd do USA lub Azji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ekjrwhrkjew: A skąd ja mam wiedzieć, przekonamy się w styczniu.

Problemem przy transferze Ronaldo latem była tylko i wyłącznie jego pensja, wystarczy, że ją obniży chcąc zostać w topie i ustawi się kolejka
@Beeercik Przecież w lato nikt go nie chciał xD Problem nie jest jego pensja, a fakt że CR nie potrafi zakceptowac, że jego czas już przemija. Ronaldo chce grać po 90 minut w każdym meczu, a już po prostu nie daje rady. Ronaldo jako uzupełnienie składu akceptujący ten fakt mógłby być wartością dodaną dla klubu z topu, ale on zawsze chce być największą gwiazdą. Ja osobiście wątpię, żeby ktoś poza Sprotingiem się
@proba1:

Napisałeś, że Cris poza City czy PSG dawałby radę, a ja uważam, że to głupota, bo on właśnie tylko w tych dwóch klubach (i Bayernie) dawałby radę. Dlaczego? Bo te drużyny są na tyle silne, że nawet taki słaby Cris by tego nie zaburzył, a reszta drużyny by mu tyle setek na mecz stworzyła, że coś by tam i tak strzelił. W United niestety nie ma takiej stabilności, forma piłkarzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przecież w lato nikt go nie chciał xD


@ekjrwhrkjew: Przecież już napisałem, że mało kogo jest stać żeby pokryć jego pensję, stąd to 'nikt go nie chciał'. Ja też nie chce Porsche, powaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli jest świadom, że nie będzie do końca życia zarabiać 25mln na sezon to wystarczy, że obniży wymagania i zaakceptuje, że nie musi grać zawsze pełne 90 minut i znajdzie
@Beeercik: jeżeli już się powołujesz na poprzedni sezon to trzeba zauważyć, że Ronaldo osiągnał taki wynik, główie dlatego, że jego kumpel Ole ustawił taktykę w pełni pod niego, zamiast kontynuować to co robił sezon wcześniej co dało 2 miejsce i finał LE. Niestety dla niego, nie była to dobra decyzja, która pozbawiła go pracy.

Ronaldo niestety ma na tyle wybujało ego, które nie pozwala mu zejść z pensją, on dalej sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ty widziałeś jakikolwiek mecz Ronaldo w tym sezonie? Ronaldo w tym, a Ronaldo w zeszłym to kompletnie inni piłkarze.


@ekjrwhrkjew: Ale napisałeś, że rok temu nikt go nie chciał, więc napisałem czemu w to wątpię bo rozegrał świetny sezon. W tym sezonie go nie widziałem, podobno faktycznie gra bardzo słabo. Biorę poprawkę na to, że powodem może być granie ogonów i brak chęci dalszej gry w United + możliwe że oszczędza
@Beeercik: on sam do tego doprowadził, że jest przedstawiony jako największy winowajca:
1. Najważniejszy punkt, opuścił cały okres przygotowawczy, gdzie zmienił się trener, który przyszedł z jasnymi zasadmi, że każdy jest równy, nie ważne czy jesteś legendą tego sportu, czy juniorem ze szkółki.
2. Odmawianie wchodzenia na boisko, wcześniejsze wychodzenie ze stadionu nie poprawia jego sytuacji.
3. Otware mówienie, że nie szanuje trenera w tym wywiadzie, to już jest przekroczenie wszystkich