Wpis z mikrobloga

Na 90% jestem przekonany, że sytuacja u młodego Tomka była ustawiona. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz ich rozmowy - trochę to jednak sztuczne i w sumie nie sądzę, żeby siostra coś takiego nagle powiedziała o Zuzi. Zastanówcie się nawet jak sama Zuzia była sztywna przez całą serię - chyba jednak nie przez przypadek. No i rodzina Tomka coś zbyt odważnie mówiła, że przyszła prawniczka do niego nie pasuje. Chyba nas scenarzyści trochę podpuścili i Kasia cały czas była w grze, brała w niej udział. Co o tym sądzicie?
#rolnikszukazony

Czy akcja z Młodym Tomkiem, Kasią i Zuzią była ustawką?

  • Tak, ustawka 44.9% (79)
  • Nie, to na serio 55.1% (97)

Oddanych głosów: 176

  • 9
@niesporczaczek tez tak uwazam, szczególnie że 1/2 dnia po randce na traktorze mówiła, że tomek chce ja wybrać, ale on nie wie jak to powiedzieć innym dziewczynom. No i to planowanie domu po znajomości 4 dniowej
Na 90% jestem przekonany, że sytuacja u młodego Tomka była ustawiona. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz ich rozmowy - trochę to jednak sztuczne i w sumie nie sądzę, żeby siostra coś takiego nagle powiedziała o Zuzi. Zastanówcie się nawet jak sama Zuzia była sztywna przez całą serię - chyba jednak nie przez przypadek. No i rodzina Tomka coś zbyt odważnie mówiła, że przyszła prawniczka do niego nie pasuje. Chyba nas scenarzyści trochę podpuścili