Wpis z mikrobloga

Wszystko było spoko jak Ukraina była marionetką putina z yanukovychem. Ale trzeba było robić majdan, walczyć by powstało takie sztuczne (niezależne znaczy pod butem amerykańskim) państwo pod rosyjską granicą i robić awantury. Jak usa zabija dzieci w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii a Trump powie o polakach i powstaniu to już jest klekanie i wychwalanie ameryki, ale jeśli Rosja to samo robi w Ukrainie to jest to największa zbrodnia ostatnich dekad, dlaczego? Bo paljaki się boją bo jest blisko nich, no i mają wyprane mózgi propagandą. Rosja to jest dziki barbażyński post sowiecki kraj Tfu, ale jak nie kupujesz linii zachodniej propagandy to i tak w pustych umysłach p0laków jesteś onucą, szpiegiem i w dodatku bierzesz hajs za pisanie takich rzeczy.
#ukraina
  • 25
@randomex58: coś w tym jest ogladałem ostatnio na YouTube polo przywarskiego jak był na Białorusi i o dziwo tam ludzie sobie normalnie żyją czysto porządek jeść co mają.A wyobrazałem sobie tam syf głód ubustwo i narkomanię zresztą od groma było komentarzy ludzi którzy tak samo myśleli.
@heroll: teraz się trzeba pytać jak im się żyje w polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°), napewno im się teraz żyje lepiej na Ukrainie, bez mieszkań, bez pracy, umierając na wojnie, zostawiając dzieci bez ojców.
@Maniek81: jak jedziesz na wycieczkę do Korei Północnej, to też widać że ludziom się zyje dobrze. Ja z Białorusinami mam kontakt niemal codziennie, to na obrzeżach ważniejszych miast jest skrajna bieda ich zdaniem. Wiec wcale tak kolorowo nie maja.
@randomex58: To bardzo proste: gdyby (!) Rosja miała do zaoferowania poza gnojem, smrodem, bieda, kradzieżami, zacofaniem, HIV, alkoholizmem rzeczy pozytywne, to byłby dylemat. Teraz dylematu nie ma, nie ma alternatywy i Rosja powinna zostać rozebrana na kilka skromnych, biednych i kłócących się ze soba państewek. I nie, propaganda USA jest znacznie subtelniejsza i schludniejsza niż rosyjska. Ruscy mordują dziennikarzy, którzy da nieprzychylni władzy, USA nie. Ruscy wysadzili ludzi, by wygrał konkretny
@setmauz: @setmauz: USA ma ci do zaoferowania dokładnie to samo tylko ma lepsze copium, w postaci gier, sportu, filmów i innnych dystrakcji, możliwe też że zmienią twojego syna w córke i lubią mordować nienarodzone dzieci. Zabiorą ci finansowo wszystko co masz w myśl you will own nothing and be happy ( ͡° ͜ʖ ͡°), będziesz pracować za miske ryżu podczas gdy Bezos będzie wybierał z pośród