Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Coraz częściej mam takie rozkminy, że boję się samotnej śmierci. Boję się że kiedyś zdechnę gdzieś w mieszkaniu i mnie znajdą jak zacznę śmierdzieć. Albo że gdzieś na ulicy wykituje, i nie będą mieli nawet kogo powiadomic.

Albo że nawet teraz mieszkając samemu w mieszkaniu coś mi się stanie, stracę przytomność i nikt mi nie pomoże...

#samotnosc #przegrywpo30tce
  • 12
@bulbulator90 A ktory lvl? U mnie zaraz 30 i mam kilku znajomkow ktorzy kopneli w kalendarz wlasnie w tym wieku :x

Patrze czasem na ich profile na fb i uswiadamiam sobie ze kilku z nich ma tak naprawde kilka #!$%@? zdjęć. Dosłownie jeden to zostawił po sobie ze 3-4 zdjecia i to jeszcze takie jakies nijakie...Dlatego zaczalem sobie bie robic duzo zdjec w razie czego zeby mogli mnie zapamietac w miare dobrze
32 level. Ja nie mam praktycznie żadnych zdjec, nic nie publikuje w necie. Tak jakbym nie istniał


@bulbulator90: No to jesteś w moim wieku i myślisz o takich debilizmach? Podziwiam. Chciałbym mieć takie problemy jak Ty, serio. Byłbym mega w #!$%@? szczęśliwym człowiekiem.
Moim problemem nie jest brak zdjęć, tylko samotność i perspektywa śmierci w samotności.

Chyba opacznie zrozumiałeś


@bulbulator90: Wybacz, niepotrzebnie zacytowałem Twoją całą wypowiedź. Chodzi mi tylko o to, że masz 32 lata jak ja i martwisz się, że umrzesz w samotności. Jedziemy na tym samym wózku, bo też jestem sam, nie mam znajomych do których mógłbym pójść, zwierzyć się, mieszkam sam i wiesz co? Mam to po prostu w dupie. Od
@bulbulator90: Też się tego boję. Zawał, zasłabnięcie, udar czy dziesiątki innych rzeczy żyjąc samemu jak palec, skończą się na braku odpowiedniej pomocy i zgonem. Tylko nie wiem czy boję się bardziej tego, czy może jakie myśli będę miał gdy do tego dojdzie. Może nawet zaryczę się na śmierć i będę kwiczał z żalu, że nie tak to wszystko miało być.