Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: nic dziwnego, o ile 2 lata temu mechanizm był nieoczywisty - a teraz, czemu ma zarobić fliper? dam wyższą cenę i będzie dla mnie więcej tortu. stopy powyżej inflacji puściłyby fliperów z torbami już teraz i oczyściły rynek z nieuczciwych osób oraz biur nieruchomości, które kręciły niezłe lody.
@stanli: ujmę to inaczej. Myślicie, że ktokolwiek bralby kredyt na 1,33mln tylko po to zeby miec duze pokoje? Albo dobrą lokalizacje (nie centrum, ale w duzym miescie). Nie wiem, dlatego pytam. Moze sa rodziny po 40-stce, gdzie obydwoje juz zarabiaja konkretne pieniadze i chca wziac kredyt na 1,33mln na takie mieszkanie jak na obrazku xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@perfumowyswir: to i to kupuje ale mieszkania mnie już tak #!$%@?ą że narazie odpuszczam, musiała by się trafić mega perełka żebym pociągnął za spust. Na pierwotnym patola cenowa, na wtórnym nie jest wcale lepiej + #!$%@? pośrednicy z ich 4 procentowymi prowizjami. Na duże spadki nie liczę, czekam raczej na jakiś nowy fajny etam gdzie będę mógł wybrać ludzki rozkład.

A samochód to chyba po prostu zamówię bo i tak teraz
@vegetassj1 wiem. Mam domu i mieszkaniu rodzinnym i bardzo chciałem mieć u siebie ale jak Kenio (taki wroclawski majster) krzyknął 40k za jesion układny na dziką klepkę na 70m2 w 2015 to położyłem sobie deskę barlinecka za 12k i jestem zadowolony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@perfumowyswir: 340i LCI ( ͡° ͜ʖ ͡°), 540i czy 550i to już na prawdę drogie samochody i za taką kasę chyba bym szukał Porsche. Poza tym brak rodziny, nie jeżdżę w trasy, nie muszę nikogo z tyłu wozić. Piątka jest nie dla mnie.

Chociaż jestem ciekawy wyglądu tej nowej piątki.