Wpis z mikrobloga

Przy tej inflacji to naprawdę mieszkanie 5 miesięcy w roku na działce ROD wydaje się dobrym pomysłem. Koszty kawalerki rosną tak bardzo, że już w nawet głupiej #lodz to już ok 1400zł odstępnego (jak dobrze trafisz). Na ROD do tego mniejsze opłaty, a spadek wartości pieniądza powoduje to, że wydając 50k na działkę, za kilka lat sprzedamy ją ze znacznym zyskiem nawet jakbyśmy mieli sprzedać ją za ledwie 5k drożej.

Podsumowując: 5 lat x 5 miesięcy + ochrona kapitału + zarobek na działce sprzedanej drożej = 60k-80k oszczędności.

Pobierz KoninaBeZiomeczka - Przy tej inflacji to naprawdę mieszkanie 5 miesięcy w roku na dzi...
źródło: comment_1668355274T3WxzJsMpK0fF6iTECFGUy.jpg
  • 103
@SeriousDude: Widzę że poczytałeś o inflacji, brawo dla ciebie. Dla twojej wiadomośći to że gdzies się płaci za 400zł za miesiąc to nie znaczy, że tam trzeba pracować. Mamy internet. To takie coś z czego właśnie do mnie piszesz, użyj wyszukiwarki żeby teraz się doedukować co to takiego. Dzięki internetowi możemy zarabiać pieniądze zdalnie. To jest wtedy kiedy pracujesz z jednego miejsca na świecei dla pracodawcy w innym. Wtedy zarabiasz w
@SeriousDude: Aha i na przyszłość jeśli nie chcesz kogoś atakować i zeby odbierał twoje "mądre" wypowiedzi jako hejt, to polecam nie wypowiadać się w tonie sarkastyczno kpiącym od pierwszego posta. To powinno poprawić twoje relacje interpersonalne (międzyludzkie, poszerzaj sobie słownik). Oczywiście jeśli jakieś masz
Dla twojej wiadomośći to że gdzies się płaci za 400zł za miesiąc to nie znaczy, że tam trzeba pracować. Mamy internet.


@KoninaBeZiomeczka: Szkoda że nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę tylko wyrwiesz kilka słów z całości. ( ͡° ʖ̯ ͡°) i jak tu się dogadać?

Dzięki internetowi możemy zarabiać pieniądze zdalnie.


@KoninaBeZiomeczka: prowadzę działalność od 13 lat z czego 7 na zdalnym - robiłem to
polecam nie wypowiadać się w tonie sarkastyczno kpiącym od pierwszego posta


@KoninaBeZiomeczka: Tak jak i ja polecam o podstawowy poziom edukacji nim napisze się post. To tak już na poważnie, bez ironii z dobrego serduszka ( ͡º ͜ʖ͡º) miłej niedzieli życzę, smacznej ciepłej czekolady przed snem i kolorowych snów.
@SeriousDude: Ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy: oszczędności można inwestować a nie chować do skarpety. Dziwne że jesteś taki oczytany i masz firmę a pierwsze słyszysz o oszczędzaniu. Kolejny przykład tego że sam mi wpychasz w usta swoje pomysły. Nigdzie nie pisałam o chowaniu kasy do skarpety. Mam nadzieję że przeczytasz raz jeszcze co napisałeś i mnie ładnie przeprosisz za bycie ignorantem. Pozdrawiam i do usłyszenia ( ͡º ͜ʖ͡
oszczędności można inwestować


@KoninaBeZiomeczka: Ty zostaw już je w spokoju, bo szkoda tracić ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam nadzieję że przeczytasz raz jeszcze co napisałeś


@KoninaBeZiomeczka: Też miałem nadzieję że raz jeszcze dokładnie przeczytasz swoje wypowiedzi, moje odpowiedzi i wyciągniesz wnioski - bo jak na razie nie czytasz ze zrozumieniem całości co piszę tylko wyrywasz wybrane słowa z kontekstu i lecisz swoje mecyje ( ͡º
Pobierz SeriousDude - > oszczędności można inwestować

@KoninaBeZiomeczka: Ty zostaw już je...
źródło: comment_1668361497avVuSn7DI7TkZArzYCFevP.gif
@SeriousDude: Na przyszłość czytaj odpowiedzi osoby z którą piszesz żeby odpowiadać na jej argumenty bo na razie to tylko odpowiadasz na swoje wymysły i przypisujesz je drugiej osobie. I nie traktuj ludzi z góry i z wyższością bo to psuje relacje międzyludzkie. Nic dziwnego że każda panienka od ciebie ucieka. My nie lubimy takich arogantów kłócących się z samym sobą.
Nic dziwnego że każda panienka od ciebie ucieka


@KoninaBeZiomeczka: Jeśli jesteś w stanie to stwierdzić tak jak i co będzie za 5 lat. Trzymam naprawdę kciuki by Ci się w życiu udało, byś się uwolniła od rodziców, kupiła wymarzone mieszkanie bez żadnych zobowiązań finansowych. Chociaż odetchniesz z ulgą i nie będziesz musiała na wykopie narzekać na podstawowe elementy życiowe dorosłego człowieka ( ͡° ʖ̯ ͡°) dasz radę!
Pobierz SeriousDude - > Nic dziwnego że każda panienka od ciebie ucieka

@KoninaBeZiomeczka...
źródło: comment_16683618606fbMpLLelpMTZnO03mNPJV.gif
@SeriousDude: Ale twoja opinia to pisanie: "stracisz bo inflacja, hehehe głupia babo inflacja, odkładając do skarpety tylko stracisz". No to jak ci mam odpowiedzieć? Nie napisałam co zrobię z odłożonymi pieniędzmi a ty się przywaliłeś jakbym je kisiła w słoiku i milion argumentów wokół tego zbudowałeś. Nie wstyd ci?
Aha, i fantazym to ty masz bo mi odpowiadasz pod większośćią postów xDDD


@KoninaBeZiomeczka: wolna niedziela, siedzę sam w piwnicy, to sobie piszę z podobną do mnie osobą ( ͡º ͜ʖ͡º)

A ja mam uwierzyć że pracujesz kiedy przesiadujesz all the time na wykopie i kłócisz się z samym sobą xD


@KoninaBeZiomeczka: ja i praca? Co Ty. Piwnica, socjal, rodzice, nadwaga, czipsy, smutek, pseudointeligencja i
Czy w 2019 wiedziałeś że dożyjesz czasów gdy rząd zamknie parki i lasy w trosce o Twoje bezpieczeństwo? Że "śmiercionośny" wirus zablokują materiałowe rzeczy na twarzy? Że ludzie będą dostawali po kilka tysięcy mandatów za to że korzystają ze swoich praw chodząc po ulicy czy robiąc zakupy w markecie? Nie, prawda? To skąd wiesz co będzie za 5 lat? Wiedziałeś wtedy że dziś nadal będzie trwać wojna na Ukrainie? ( ͡º
Nie napisałam co zrobię z odłożonymi pieniędzmi

5 lat x 5 miesięcy + ochrona kapitału + zarobek na działce sprzedanej drożej = 60k-80k oszczędności.


@KoninaBeZiomeczka: Faktycznie, nie napisałaś. ¯\(ツ)_/¯ głupi żem.

Więc teraz na poważnie.
Chcesz przez 5 lat wygenerować oszczędności w wysokości 60-80k. Co w tym trudnego?
Patrząc po fanatyźmie wykopowym mogę stwierdzić że jesteś osobą młodą ( nie, to nie ujma więc luzik bez spiny napiny ), więc
Ty: Elaborat


@KoninaBeZiomeczka: jestem ze starej szkoły w której uczono aby pełnymi zdaniami odpowiadać nakreślając wszystko co ma się na myśli, szczególnie gdy przeprowadza się rozmowy przez słowo pisane ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak pisałem wcześniej.
Praca zdalna, wyjazd do Tajlandii czy innych egzotyków, wynajem kawalerki za marne złocisze, odkładanie, wielki powrót po kilku latach i kupno apartamentu na Złotej. ¯\_(ツ)_/¯ skoro się da, trzeba korzystać niż
Na pewno ich małżeństwo jest w tej mniejszości która przetrwa, bo przecież te 60% rozwodów to inni, ale nie oni.


@KoninaBeZiomeczka: wystarczy nie szukać bolca na boku ¯\(ツ)_/¯ no nie wiem, ja od 11 lat w małżeństwie, mieszkanie było brane na wspólny kredyt który został spłacony, dom wybudowany ze wspólnych oszczędności, fajne bombelki pod pińcet plus sobie latają. Nikomu się do rozwodu nie śpieszy, a nawet jeśli - to co