Wpis z mikrobloga

Do tej pory wspierałem Ukrainę, ale jak widzę takie jej zbrodnie, to już nie wiem co o tym myśleć.

Przecież to oczywiste, że Ukraina powinna chronić ruskich żołnierzy przyjeżdżających do niej zabijać Ukraińców za Rosję, żeby ruscy ich nie zabijali po tym jak odzyskają ich z niewoli, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ukraińcy mają przed sobą niełatwe zadanie, bo nie dość, że muszą minimalizować własne straty i chronić kilkadziesiąt milionów cywili, to jeszcze muszą obronić kilkaset tysięcy ruskich żołnierzy przed ich własnym rządem, a ci żołnierze tego nie ułatwiają, bo do Ukraińców strzelają, gdy ci idą im z pomocą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale te kacapskie trolle się uaktywniły ostatnio swoją drogą. Dupa ich piecze o ten Chersoń, który sami oddali, pokazując się światu jako nieudacznicy XDDD

#heheszki #rakcontent #shitwykopsays #rosja #ukraina #wojna #wojsko
s.....i - Do tej pory wspierałem Ukrainę, ale jak widzę takie jej zbrodnie, to już ni...

źródło: comment_1668327966dVlLap3inUpvIAlDdADVFa.jpg

Pobierz
  • 18
przechodzisz na stronę rosjan? czy staniesz na stanowisku, że w sumie winni po równo i mają sobie podać ręce xD


@niemampsa: nie no, przechodzę na stronę Rosjan.

Przecież wiadomo, że jak Rosjanie zabiją innego Rosjanina, za to że trafił do ukraińskiej niewoli i udzielił tam wywiadu, to jest to zbrodnia, za którą Ukraińcy ponoszą pełną odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....i - > przechodzisz na stronę rosjan? czy staniesz na stanowisku, że w sumie win...

źródło: comment_1668329729s1w9TA9MdWs2IcPcWgfoM5.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skitarii: jak chcieli typa wymienić to nie ma sensu publikować z nim wywiadu bo wiadomo że zostanie zabity po wymianie i zniechęci to resztę wagnerowców do dezercji. Z drugiej strony nic nie powstrzymuje wagnerowców przed zabijaniem dezerterów którzy wywiadu nie udzielili więc #!$%@? wie czy to robi jakąkolwiek różnicę ¯\_(ツ)_/¯
@skitarii w kwestii tego, że za tą egzekucję wyłączną odpowiedzialność ponosi Rosja sprawa jest oczywista

z drugiej strony, jeśli Ukraińcom zależy na jak najszerszym poddawaniu się przeciwników bez walki, nie wydaje mi się żeby była to dobra decyzja by tego gościa wydać swoim
z drugiej strony, jeśli Ukraińcom zależy na jak najszerszym poddawaniu się przeciwników bez walki, nie wydaje mi się żeby była to dobra decyzja by tego gościa wydać swoim


@witajswiecie: z trzeciej strony Ukraińcom mimo wszystko bardziej zależy na własnym morale, i tym żeby ich żołnierze w rosyjskiej niewoli wiedzieli że rząd robi wszystko żeby ich odzyskać, a nie zastanawia się czy dokonać wymiany bo rosjanie własnych odzyskanych jeńców #!$%@?ą xD
z trzeciej strony Ukraińcom mimo wszystko bardziej zależy na własnym morale, i tym żeby ich żołnierze w rosyjskiej niewoli wiedzieli że rząd robi wszystko żeby ich odzyskać, a nie zastanawia się czy dokonać wymiany bo rosjanie własnych odzyskanych jeńców #!$%@?ą xD


@Lugi: mówimy tu jednak o jednym jeńcu z którym akurat przeporwadzili wywiad, a nie zaprzestaniu wymiany jeńców ogólnie

nie jestem pewien czy da to jakiś szczególnie duży pozytywny wpływ na
no myślę że jednak dużo większe straty PRowe i pod względem morale odniosły dzikusy które #!$%@?ły młotem własnego żołnierza xD


@Lugi: oni PRowo i tak nie mają już nic do stracenia, więc w ich przypadku wiele to nie zmienia :)