Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Secla: przy telefonach-paletkach (6,5" i więcej ) faktycznie może to mieć sens. Ale przy ekranie 5.9" wygodniej jest go mieć z lewej - bo jak jest z prawej, to trzeba dziwnie wyginać kciuk ;)
  • Odpowiedz
to by była beka na pół wykopu przez 2 tygodnie jakby tak apple zrobiło xD


@aukolb: ale w zasadzie to co takiego się stało złego z tymi ikonami? No zmieniły mi się i co? Nie wiem gorzej działa? Po prostu inaczej wygląda. W ogóle mi nie przeszkadza. Dalej odróżniam telefon od wiadomości. Z czego ta beka by miała być?
  • Odpowiedz
  • 0
@SmakoszKotow taka prawda, co się jakaś #!$%@? to akurat ma różowe włosy, ostatnio trafiłem taką sprzedawczynię - obrończyni praw zwierzat w.. zoologicznym xd
  • Odpowiedz
@Ogau: Chodzi o to jakby tak zmieniali jedna co tydzień.

No i ze cześć ikonek jest w jednym stylu, cześć w drugim

Przecież wystarczy zobaczyć tag #apple podczas konferencji, tam się #!$%@? do wszystkiego te zwierzęta XD
  • Odpowiedz
No i ze cześć ikonek jest w jednym stylu, cześć w drugim


@aukolb: ale właściwie w jakim stylu? U mnie wszystkie cały czas są okrągłe. Trochę się kolorek zmienił i tyle. Jak ktoś jest jakimś estetą to i tak już dawno ma swój ulubiony pakiet ikon i nawet tego nie widzi. Na iOS nie da się zmienić ikon?

Przecież wystarczy zobaczyć tag #apple podczas konferencji, tam się #!$%@?
  • Odpowiedz
@Blinddy: jak wy możecie tak wszystko fabrycznie? ()


@Jack0wy: Aż mi się przypomniały czasy gdy kupiłem Note 2, wgrywalem różne oprogramowania, ustawiałem pakiety ikon, wygaszacze, tapety i personalizowałem paski powiadomień. Ah te czasy XD

Teraz kupiłem iPhone 12 ponad 2 lata temu i od tamtej pory nawet nie zmieniłem tapety. Tak zajebiscie wszystko tu się komponuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Ka4az: dobra dobra, nic nie zmieniasz bo poza tapetą tam nic nie można zmienić. Jakby się dało, to byście zmieniali, ale że się nie da, to oczywiście trzeba bronić, że nie ma takiej potrzeby, bo się dobrze komponuje xDDD
  • Odpowiedz
Ostatnio konfigurowalem jakieś realme czy inny android i po wejściu w wiadomości otrzymałem zapytanie czy niechciałbym ocenić aplikacji systemowej wiadomości xD kuurła ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jack0wy: jak się ma więcej niż 16 lat to się odechciewa w takie rzeczy bawić

@PeterGosling: mam przeszło dwa razy tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu jest mi wygodniej mieć wszystko poukładane i pod ręką. Fabryczny deck jest mało praktyczny.
  • Odpowiedz
taka prawda, co się jakaś #!$%@? to akurat ma różowe włosy, ostatnio trafiłem taką sprzedawczynię - obrończyni praw zwierzat w.. zoologicznym xd


@Zwardi: jaka prawda? xD Jak to ma się do ikonek w Androidzie? xDDDDDDDD I co ma sklep zoologiczny do praw zwierząt? Prawa zwierząt to nie zakaz ich posiadania tylko chociażby trzymanie ich w odpowiednich warunkach i nie znęcanie się nad nimi.
  • Odpowiedz