Wpis z mikrobloga

to by była beka na pół wykopu przez 2 tygodnie jakby tak apple zrobiło xD


@aukolb: ale w zasadzie to co takiego się stało złego z tymi ikonami? No zmieniły mi się i co? Nie wiem gorzej działa? Po prostu inaczej wygląda. W ogóle mi nie przeszkadza. Dalej odróżniam telefon od wiadomości. Z czego ta beka by miała być?
@Ogau: Chodzi o to jakby tak zmieniali jedna co tydzień.

No i ze cześć ikonek jest w jednym stylu, cześć w drugim

Przecież wystarczy zobaczyć tag #apple podczas konferencji, tam się #!$%@? do wszystkiego te zwierzęta XD
No i ze cześć ikonek jest w jednym stylu, cześć w drugim


@aukolb: ale właściwie w jakim stylu? U mnie wszystkie cały czas są okrągłe. Trochę się kolorek zmienił i tyle. Jak ktoś jest jakimś estetą to i tak już dawno ma swój ulubiony pakiet ikon i nawet tego nie widzi. Na iOS nie da się zmienić ikon?

Przecież wystarczy zobaczyć tag #apple podczas konferencji, tam się #!$%@? do wszystkiego te
@Blinddy: jak wy możecie tak wszystko fabrycznie? ()


@Jack0wy: Aż mi się przypomniały czasy gdy kupiłem Note 2, wgrywalem różne oprogramowania, ustawiałem pakiety ikon, wygaszacze, tapety i personalizowałem paski powiadomień. Ah te czasy XD

Teraz kupiłem iPhone 12 ponad 2 lata temu i od tamtej pory nawet nie zmieniłem tapety. Tak zajebiscie wszystko tu się komponuje.
Ostatnio konfigurowalem jakieś realme czy inny android i po wejściu w wiadomości otrzymałem zapytanie czy niechciałbym ocenić aplikacji systemowej wiadomości xD kuurła ludzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jack0wy: jak się ma więcej niż 16 lat to się odechciewa w takie rzeczy bawić

@PeterGosling: mam przeszło dwa razy tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu jest mi wygodniej mieć wszystko poukładane i pod ręką. Fabryczny deck jest mało praktyczny.
taka prawda, co się jakaś #!$%@? to akurat ma różowe włosy, ostatnio trafiłem taką sprzedawczynię - obrończyni praw zwierzat w.. zoologicznym xd


@Zwardi: jaka prawda? xD Jak to ma się do ikonek w Androidzie? xDDDDDDDD I co ma sklep zoologiczny do praw zwierząt? Prawa zwierząt to nie zakaz ich posiadania tylko chociażby trzymanie ich w odpowiednich warunkach i nie znęcanie się nad nimi.