Wpis z mikrobloga

#russiahateclub #watekwlasnyaleciasny
Jacy ruscy są głupi to ja nawet nie...

Czytam sobie teraz komentarze po filmikiem vid-rel i nie mogę uwierzyć jacy oni są odklejeni. I co mam każdemu odpowiadać na ich idiotyczne próby tłumaczenia że jedna zbrodnia nacjonalistów Ukraińskich na narodzie polskim to nie to samo co setki lat wojen polsko rosyjskich i usprawiedliwionej nienawiści do ruskich? albo że zbrodnie usa nie usprawiedliwiają #!$%@?ństwa tego ruskiego gówna?
Przechodzą samych siebie pisząc że jesteśmy w nato niedługo i jesteśmy tylko szczeniakami kiedy oni przegrywają z Ukrainą która jest od nas z 5 razy biedniejsza i dużo bardziej zacofana przez 30 lat korupcji ruskich oligarchów.

Dla Rosjan nie ma ratunku, widać to szczególnie po imigrantach rosyjskich na zachodzie. Zresztą co ja się produkuje, wystarczy zadać jedno proste pytanie "whose is crimea?" Sami ci się dekle zidentyfikują po fikołkach które odwalą.
Dać niezależność Białorusinom od kartoflanego księcia, dać niezależność od ruskich Ukraińcom, urzeczywistnić międzymorze i zbudować na granicy z ruskimi mur wysoki na 100 metrów i gruby na 100 metrów, dla pewności po stronie ruskich wyrzucać odpady radioaktywne bo z tych ludzi już nic nie będzie.
Uuroboros - #russiahateclub #watekwlasnyaleciasny
Jacy ruscy są głupi to ja nawet ni...
  • 1