Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: maxfliz jest apple wsrod salonow u nas ale MasterOf8 chyba ma kasy to moze kupic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robilem wizke w salonie na lazienke, finalnie ekipa zrobila i tak troche inaczej (i mieli uzasadnienie z ktorym sie zgodzilem). Wystarczy pokazac co chcesz i kupic material to sami zrobia. Tym bardziej durnota placic za projekt wykonawczy co do cm. Matka tak zamowila i co? Oczka u
@marsjanin2012 maxflitz ma opinie ze jest drogi a oni poprostu maja plytki z wloch, hiszpanii, jak znajdziesz te same w innym salonie to ceny sa podobne. Cermag prestizowe marki tez ma bardzo drogo ale roznica w porownaniu do tubadzina czy paradyza jest kolosalna.

Plytek na cale mieszkanie nie kupiłbym w tych cenach, ale na male łazienki roznica jest niewielka.
@Wychwalany: @marsjanin2012: Nadal trochę nie rozumiem, może jestem tępy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to działa? Przychodzę do takiego maxfliza i mówię, że chce żeby mi zrobili łazienke, salon i sypialnie? I gdy zrobią i zdecyduje się na zakup mebli/wyposażenia u nich to wtedy za to nie płacę? Czy muszę kupić wszystko czy tylko część? Potem muszę szukać ekipy która mi zrobi te wizualizacje czy salon
@MasterOf8 umawiasz się z projektantem z salonu na spotkanie w salonie, opowiadasz co chcesz, szukacie materialow i wyposazenia na sklepie, on robi wizki, kosztorys. Jesli nie ma tego na sklepie to pokaze w katalogu (np wanny, umywalki). Jesli akceptujesz to placisz za materiały a jak nie akceptujesz to placisz za projekt.
@MasterOf8: zawsze placisz, lazienka 6m2 kosztowala 500 kiedys w flizie. Domino plytki z Dzierzoniowa zobaczyc, przynajmniej raz w tygodniu woza do Wroclawia. Gwozdz to sumienna ekipa do lazienek, masz taka? Hydroizolacje, maty, czekanie az zwiaze, poziomowanie plytek (u mnie nie robili i kilka miejsc by lepiej zrobili ale i tak jest 9/10). I gdzie robisz kuchnie, byles w momax, wyceny z salonow masz? Jak to dzis wyglada z ciekawosci.