Wpis z mikrobloga

@BielyVlk: z jakiego koncentryka, upc czy inny operator? UPC raczej nie zaoferuje ci zmiany, swoja droga maja rozne "swiatlowody", od stosunkowo niedawna cos jak Orange ale wczesniej mieli swiatlowod do mieszkania ktory przechodzil w koncentryk wiec roznica byla zadna.
@BielyVlk: Wiec dlaczego pytasz o swiatlowod Orange? Jesli Orange ma umowe z UPC to UPC raczej korzysta z niej w budynku gdzie nie maja wlasnego kabla.
Slyszalem roznie opinie o swiatlowodzie Orange, czesto problem jest z ruchem zagranicznym czy krajowym ktory wychodzi z sieci Orange (przez zagranice na przyklad i wraca do kraju) ale akurat dwojka moich znajomych korzystala i nie narzeka.
Sam mam swiatlowod od innego operatora wiec ciezko ci
@BielyVlk: @krzywy_kanister: Mam od roku FTTH z Funbox 6 od Orange i to jest pierwszy operator, z którym nie mam żadnych problemów. Fakt, trasy do wielu serwerów lecą prez Frankfurt, ale w ogólnym działaniu internetu, w ogóle to nie przeszkadza, ani nie wpływa na większą awaryjność.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BielyVlk: internet światłowodowy w UPC to nazwa handlowa dla internetu samego w sobie. Świadczony on jest różnymi drogami, między innymi światłowodem też. Ale jeśli aktualnie masz koncentryk to 1% szans, że przebudowali Ci cały blok na światłowód.
Ale jeśli aktualnie masz koncentryk to 1% szans, że przebudowali Ci cały blok na światłowód.


@damian1123: Nawet jak ma światłowód do mieszkania, to i tak UPC zakłada rfoga i przechodzi w mieszkaniu na koncentryk. Przynajmniej u mnie tak zrobili. Mam całe 10 cm koncentryka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)