Wpis z mikrobloga

Nie przeszkadza wam że podczas odbijania chersonia ukraińcy noszą emblematy 36 Dywizja Grenadierów SS - odpowiedzialnych podczas powstania warszawskiego za największą rzeź mieszkańców warszawy i jednostki składającej się z największy degeneratów społeczeństwa. Tak wiem ukraińcy mają innych bohaterów narodowych i trzeba to uszanować...
#wojna
Pobierz odyniec2137 - Nie przeszkadza wam że podczas odbijania chersonia ukraińcy noszą emble...
źródło: comment_1668250502EZB7SHTuRgnMXXbSrgQaj1.jpg
  • 25
@lolex: No według mnie putin wprowadza wojsko tam gdzie jest większość osób pro-rosyjska i chcą dołączyć do rosji czyli Abchazja,Osetia południowa, Ukraina, Nadniestrze więc nie wiem czy ci jakieś zapędy grożą chyba że jesteś jakimś azovcem z ukrainy
@Narcyz_: Mnie denerwuje tego wszystkiego normalizacja, że nagle bandera w Polsce jest ok bo to dla ukraińców bohater. Ukraina przed wojną blokowała transport pociągów towarowych do polski, uniemożliwiała naukę polskiego polonii na ukrainie i prowadziła inne akcje antypolskie a nagle to są nasi najwięksi przyjaciele co wszyscy Polaków kochają. Tacy Węgrzy np mają inny stosunek do Ukrainy, ich mniejszość tak jak i polska jest i była represjonowana na ukrainie to się
@odyniec2137: mi też pewne rzeczy przeszkadzają, ale na wykopie nie ma sensu tego poruszać, bo zaraz zostaniesz zjechany przez ludzi, którzy wszędzie widzą onuce xd

Na wykopie ze wszystkim tak samo, od ściany do ściany, nie ma miejsca na szarości.