Wpis z mikrobloga

@stanley88 a tam gadasz. Kupiłem 2 lata temu Xiaomi za 2300 po przygodach z Samsungami, huaweiami i telefonami z czystym androidem i bardziej stabilnego telefonu nie miałem xD przez 2 lata była tylko jedna wadliwa aktualizacja która naprawili w tydzień.

Bateria nadal 6-7h sot robi mimo że ładuje szybką ładowarką.
@SaintWykopek:
Właśnie się przeprowadzam pierwszy raz z domu na wynajmowane mieszkanie opłąty 1800 + jedzonko :D
a rozmyślam nad:
Jaki Tv 65" 4k QLEd 120hz HDMi za około 3500zł xD
Jaki amplituner i kolumny i subwoofer 5.1 - myślę nad Taga 606 + Magnat 302A albo odpowiendik Jamo
Jak kupić god of war ragnarok przejść i sprzedać by najmniej stracić
w planach Dron Mini 2/3 + lot na Maderę :D
I'm
Pobierz niebadzogrem - @SaintWykopek: 
Właśnie się przeprowadzam pierwszy raz z domu na wyna...
źródło: comment_1668269127K8p57G6rbr1MCZrOpqgIgC.jpg
@SaintWykopek: nigdy nie zczaje na #!$%@? komuś smartfon za +3k jeśli nie używa go w jakichś celach biznesowych i jeśli nie jest to jego jedyne źródło rozrywki.
Mam takich znajomych, klasyczne 500+. Ledwo starcza od 1 do 1, auto u mechanika 2 miesiące stoi, bo na naprawe nie ma, ale telefony, każdy w rodzinie (łacznie 4 telefony w) za 4k+ każdy xD
niech se ludzie #!$%@?ą hajs na co chcą, wiadomo,
@stanley88 miałem iPhona 11 ale gesty wybitnie mnie denerwowały.

Przyzwyczaiłem się że wstecz jest od obu krawędzi,a nie tylko od lewej lub z lewego górnego rogu.

To sprawiało że nawet 11 nie mogłem obsłużyć jedną dłonią. 6.7" w mi 10t obsługuję bez problemu jedną dłonią.
@rekoj: @dajlmilnusa: No tak serio.
Jestem szczęśliwszy mając rzeczy a nie mając niż na koncie niż gdy nie miałem rzeczy/wyjazdu/oszczędzałem ale miałem te 10k na koncie :D Wiadomo najlepiej mieć jedno i drugie ale przy zarobkach małch ciężko :P