Wpis z mikrobloga

@r5678: meanwhile ja mam xiaomi mi 11 lite 5g, a drugi telefon samsung A53 5G i #!$%@? ten Xiaomi bije tego Samsunga w każdym możliwym scenariuszu. Ta nakładka Samsungowska to takie zlagowane gówno, że ja #!$%@?.
@niebadzogrem: Do tego dojdzie, kolej dla pasjonatow. XD ja uciekłem do prywaciarzy i tu jestem w stanie wyciągnąć te mityczne 15k nawet, ale też nie wiaze z koleja calego życia, bo idzie sie #!$%@?. xd
@Ptrrk: No przyszedł do nas mikol na nastawnie. Mam ludzi lubiących kolej, jaraących się że jechało to czy tamto. Jednak ten to mikol 1 klasa, wiedze ma większa ode mnie, każdą lokomotywe po dźwięku rozpozna silnika spalinowego czy elektrycznego no #!$%@? xD Szkolił się u mnie akurat się zapowiadała spokojna nocka można było iśc w kimkę a ten smutny bo on to by chciał by cały czas coś jeździło im większy
@niebadzogrem: #!$%@? xd Do takiej mniejszej firmy z Wrocka i tak nie bedziesz znal, ale przynajmniej jakos placa. Choć tez jak sie patrzy na inflacje, to zaczyna byc tej kasy coraz mniej i juz kombinuje powoli na przyszlosc co tu dalej ogarniać. A Ty gdzie idziesz jak rzucisz ten bajzel?
@Ptrrk: Wiesz co całe życie dobrze żyłem z kompami od każdej strony poza twórczej :P tj źle mi szło programowanie :P Więc spróbuję wejść w IT ale to inne :P odzysk danych, serwery przeprowadzam się do miasta to zobaczę jakie tam szanse będę miał :D