Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Barneyeos: Niestety. Jak prześledzić historię, to faktycznie ttb były najczęściej pod opieką ludzi nieodpowiedzialnych (żeby nie powiedzieć głupich)
W zasadzie to już mój trzeci pies z rodziny ttb. Dwóch 'pochowałem' i z żadnym nie miałem najmniejszego problemu. Akurat Olo, jest obecnie po IPO pierwszego stopnia. W planach kolejne stopnie.
@xxxCZARNY no to gratki. Każdego zwierzaka można ułożyć i wychować. Niektóre wymagają więcej wysiłku i pracy, a inne mniej, ale jak ktoś ma w dupie to później dzieją się takie rzeczy o których niestety czytamy w mediach. Ja np mam dwa kocury tak ułożone, że mogę zostawić schab na blacie i pójść na "tron", żaden nie ruszy. Jak nakładam im żarcie to siedzą w miejscu gdzie stawiam miski, żadnego mialczenia czy wskakiwania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barneyeos: W takim razie nie miałbyś problemu z wychowaniem psów ras 'trudnych' czyt. ras ponadprzeciętnie inteligentnych (na tle innych ras). A wiadomo, tam gdzie wchodzi inteligencja, tam i pojawiają się większe 'ambicje' do indywidualności i autonomiczności.
Szczerze mówiąc, to nigdy bym nie przypuszczał, że kota można nauczyć takich zachowań. Jestem pod wrażeniem. Naprawdę!
Jak się wabią? I czy to mieszańce, czy jakaś konkretna rasa?
@xxxCZARNY starszy to Kapsel - Pixel, a młodszy to Taco. Oba to tz dachowce. Kapsla przygarnąłem ze stróżówki w firmie w której pracuje, strażnicy go dokarmiali, a że zima się zbliżała wielkimi krokami to pewnego dnia po pracy poprostu pojechał ze mną do domu, a Taco to "działkowiec", kolega o wielkim serduchu dokarmia bezdomniaki na działkach i pewnego dnia powiedział mi, że od pewnego czasu miał dwa nowe podlotki (braci) i że