Wpis z mikrobloga

Na mieszkanie gdzie wynajmuję pokój wprowadziła się dziś osoba do innego pokoju która jest chora. Cały czas kaszle, nie wiem co to może być ale kaszel mnie nie pokoi bo nie chce się zarazić a mamy wspólną łazienkę oraz kuchnię
Zgłosić to do właściciela lub support #airbnb ?
#podroze
  • 20
airbnb chyba ma jakies wytyczne co do przyjmowania chorych ludzi.


@MrsMsx: no to przeczytaj regulamin ;)

nie pomyślałeś że wynajmowanie pokoju w miejscu gdzie mogą ci dowalić obok kogokolwiek nieznajomego jest bez sensu? Ja wiem że koszty itp.. ale no bez przesady.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@utede: jestem w domu prywatnym, airbnb chyba ma jakies wytyczne co do przyjmowania chorych ludzi. Gdybym był w hotelu miałbym wywalone bo nie dzieliłbym z nikim kuchni czy łazienki

@MrsMsx: Jeśli ta osoba ma corone to ty już jesteś zarażony, czy się rozwinie u ciebie? 50/50 że tak. Skontaktuj się z wynajmującym co teraz. Ty sobie test (rzetelny) będziesz mógł zrobić za tydzień.
@utede: z oferty:
Zdrowie i bezpieczeństwo

Nie podróżuj ani nie przyjmuj gości, jeśli masz objawy COVID-19 lub zdarzył Ci się kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem
No to nie bierz dzielonych mieszkań. Proste, nie?


@utede: głupie gadanie... to że bierze dzielone mieszkanie na pokoje i ma wspólne pomieszczenia jak kuchnia czy łazienka to nie powód że ktoś chory może wynajmować pokój w tym samym mieszkaniu.
Czemu w Polsce ludzie nie myślą o innych tylko o sobie?
Kurde, jestem chory, mogę zarażać... wezmę osobne mieszkanie żeby komuś nie robić problemów. Ale NIE - Twoja wina bo wziąłeś dzielone