Wpis z mikrobloga

@Kempes: nie no na marszu były tez fajne obrazki jak wieszanie kukły putlera na moście, skrytykowanie przez narodowców brauna i jego bandy oraz plakat Kijów Warszawa wspólna sprawa
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@Godir17 Ukraińcy jak wejdą do UE to mam nadzieję, że będą razem z Polską i innymi krajami regionu tworzyć sojusze.
UE to zbędny cyrk tylko w oczach Rosji. USA i Chiny postrzegają UE jako partnera do rozmów i działania.
  • Odpowiedz
Ukraińcy jak juz wejdą do UE i zobaczą ten zbędny dla świata cyrk, to tez zrobią dywan z tej flagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Godir17: Póki co zbędny dla świata cyrk to im zgotowali ruscy i to ruska flaga jest dla nich dywanem. W UE upatrują odbudowy.
  • Odpowiedz
@Kempes: Unia Europejska w obecnej formie to zbędny i drogi cyrk, nigdy to coś nie będzie państwem, a jak spróbuje to się szybko rozpadnie. To co potrzebuję Polska czy Ukraina to równe warunki konkurencji z innymi gospodarkami, do tego wystarczy europejska wspólnota gospodarcza, żadnych euro posłów czy innych komsiarzy wyjetych nazewnictwem i kompetencjami rodem z ZSRR
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Godir17 Ja dość dobrze pamiętam czasy komuny i jak ZSRR wtedy traktowało "bratnie narody". Za każdym razem jak ktoś przyrównuje UE do czasów komuny to mnie ogarnia pusty śmiech nad głupotą tej osoby.
  • Odpowiedz
@Kempes: Reptilianie właśnie im pomagają do tej UE wejść, sam Zelenski jest reptilianem. Pokłócili się z anunaki o losy Europy i wykorzystując ich nieobecność pchają ich do UE i NATO, wysyłają sprzęt i osłabiają Putina, jak anunaki wrócą na ziemię to się tak w-----ą na ludzi ze będzie hekatomba po tym co reptilianie z tym konfliktem o------i. Trzensę się bojam się.
  • Odpowiedz
@Kempes: mnie ogarnia śmiech, że ty zrozumiałeś moją wypowiedź jako porównanie UE do ZSRR, widzę, że czytanie ze zrozumieniem to twoja mocna strona XD
  • Odpowiedz
@Kempes: > UE to także silne wsparcie dla ich suwerenności i olbrzymią możliwość wyrwania się z wpływów Rosji.

Ta UE, która chciała oprzeć swoją politykę energetyczną o gaz z Rosji?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@n3ro11 Tak, chcieli oprzeć politykę energetyczne o Rosję jednocześnie ją od sobie finansowo uzależniając. Taki deal jak między USA i Chinami. Czego nie rozumiesz? No ale to nie zadziałało.
  • Odpowiedz
Unia Europejska w obecnej formie to zbędny i drogi cyrk,


@Godir17: Zbędnym cyrkiem to akurat są próby udowadniania, że UE jest nie potrzebna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Droga" to już w ogóle śmieszny argument jeżeli wypowiada go ktoś z państwa, które więcej pobiera pieniędzy niż wkłada.
  • Odpowiedz
@Kempes: Prawaki bardzo boją się zjednoczenia się Unii w jedno państwo, bo wiedzą, że będzie koniec eldorado i pobłażliwości dla faszystów w tym kraju. Zachodni urzędnicy nie będą się z nimi, ani z katolskim rakiem certolić.
  • Odpowiedz