Wpis z mikrobloga

@EagleOfFreedom fajnie, mój niestety jest sam. Wiem że tak nie powinno być, moze w końcu kupie jesCze jednego. Wpierw muszę określić płeć osobnika na zdjęciu, wydaje mi się samczyk. A jeśli drugi to nie rozetka, ale krótko włosa.
Jak często wymienisz podworze w klatce?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Berkel_88: zależy co im sypie jako podłoże, przy pellecie zależy od jakości, mają małą klatkę także od 1 do 3 dni, trot jak był to codziennie.

Mimo małej klatki co nie jest wskazane dla świniaków, codziennie puszczam je wolno po mieszkaniu aby mogły pobiegać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Berkel_88: polecał bym zaadoptować drugą świnkę, kupno nie ma sensu bo sporo czeka na nowy dom. Co prawda da się mieć jedną świnkę, ale wtedy aby nie było smutna musisz poświęcać jej bardzo dużo czasu. A jak wiadomo, przy pracy nie jest to do końca możliwe. I zawsze to drugi do głaskania i karmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EagleOfFreedom mam za daleko aby adoptować, musiał bym się rozejrzeć. Mnie najbardziej przeraża to ile więcej będzie bobków w klatce. Ten soobnik załatwia się wszędzie, już się pewnie nie nauzyczy na załatwianie w jednym miejscu, co dopiero dwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Berkel_88: świnki załatwiają się tam, gdzie czują się bezpiecznie. A srają na potęgę XD. Jak puszczam je wolno to na szczęście zazwyczaj wszystkie trzy w jedno/dwa miejsce się załatwią.

Mimo to, te zwierzątka są kochane. Gdy byłem za granicą, tylko czekałem, aż będę mógł je zobaczyć i nakarmić.