Wpis z mikrobloga

Wczoraj gdy na wykopie była mowa o 20 tys Rosjan w kotle, pomyślałem, że dobrze, jeżeli padnie i dostanie sie do niewoli chociaz 2.5 tys. Bo przecięz już było wyjasniane przy okazji Charkowa, że w czasie ataku celowo są wrzucane przesadzone ifnormacje w celu wywołania paniku u drugiej strony.
Dzisiaj zadowolę sie nawet 500.
Jak do wieczora nie bedzie nagrań rozbitych kolumn z ciałami to można bedzie ryzykowąc tezę, że nie było nawet większych walk, a Rosjanie wycofali sie wcześniej.
Bo póki co lataja tylko filmiki wciąganiem flag i powitaniem ludności i tu jakoś nie ma opóźnień w ich dodawaniu.

#ukraina #rosja
  • 26
@szurszur: imo poszedł deal, że opuszczą Chersoń pod warunkiem bezpiecznego wycofania wojsk Już dawno pojawiały się plotki o tym jakoby ruscy zaproponowali takie rozwiązanie i najwidoczniej Ukraińcy przybili Ciekawe w sumie czy w tym roku jeszcze dojdzie do jakiś walk na południu
@szurszur co za brednie. 20 tys to się mówiło że jest tam jakieś 2 miechy temu. Potem ktoś to napisał w gówno artykule a ty dorabiasz do tego jakias swoją logikę. XD

Coraz więcej takich wysrywow. Tylko zaciemniacie informacje i tyle
@szurszur: Pewnie dotarło do nich , że żadne referenda nie zmienią stanu faktycznego, nikt tam ich nie kochał jak usiłowali przekonywać. Dodatkowo non stop ich himrasowali , uniemożliwiali zaopatrzenie. Zrobili więc to co potrafią najlepiej , rozkradli co się dało i się zawinęli.
co za brednie. 20 tys to się mówiło że jest tam jakieś 2 miechy temu. Potem ktoś to napisał w gówno artykule a ty dorabiasz do tego jakias swoją logikę. XD

Coraz więcej takich wysrywow. Tylko zaciemniacie informacje i tyle


@kodyak: Czlowieku nie wiesz o czym mowa to sie nie unoś. Wczoraj na tagu non stop leciały info o 20 tys okrążonych i ja do tego piję, wiec nie mów, że
@szurszur: przed pojawieniem się informacji w październiku, że Rosjanie się wycofują, to Ukraińcy mocno napierali na front. A gdy Rosjanie zaczęli się wycofywać jakieś dwa tygodnie temu, to Ukraińcy nie ruszyli do ofensywy na osłabione linie. Wycofanie Rosjan zakończyło się w dwa dni po ogłoszeniu. Pod ostrzałem by tego nie zrobili tak szybko. Na tym froncie było 20-25 tysięcy roskich żołnierzy, a wycofali się w dwa tygodnie. I przez te dwa