Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie poznaliście swoje dziewczyny? Ja mimo, że mieszkam w dużym wojewódzkim mieście czuje, że poznanie jakiejś dziewczyny graniczy z cudem. Chłop dopiero co po studiach i nawet nie ma gdzie poznać. Dbam o forme, dobry wygląd. Poznanie w pracy odpada, bo sami Janusze i Grażyny dużo starsi. Kluby i inne takie to nie mój klimat. Trace nadzieje, że poznam jakąś fajną dziewczyne. Niby tyle ludzi na mieście, ale mimo to #samotnosc Wszystkie fajne dziewczyny, które dotychczas poznawałem koleżeńsko np na studiach miały chłopaków, dosłownie każda fajna zajęta. Po zajęciach zawsze Oskary na nie czekały, albo dzwonili. Na insta wspólne zdjęcia, na fb status w związku, więc nie fejkowały, że są zajęte. Co o tym myślicie Mirki? :D


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636dd9e9007ab8c1ec17b6a2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja poznalem po studiach, na blablacar, ale to przypadek i chyba nie ma sensu Ci tego polecać

Polecam Ci za to grupy na Facebooku, gdzie ludzie umawiają sie na wspolne wyjazdy w gory, czy inne aktywności, generalnie co tydzień mozesz jechać różnymi ludzmi na inne aktywności
WiedźmińskiCielak: @Enzo_Molinari: co z tego, że jest pełno na mieście dziewczyn? Przecież nie będziesz do każdej randomowo zagadywał, gdzie 80% zajęte, a pozostałe 20% odmówi z powodu tego, że pomyśli "co to za dziwak i co ode mnie chce" xD
Nawet ulotkarze mają problem wręczyć ulotke, a gdzie tu jeszcze podrywać i zapoznawać.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nikt ci nie każe zagadywać na ulicy, ale masz dużo więcej miejsc typu szkoły, wystawy, imprezy, planszówki, kluby sportowe gdzie możesz rozwijać hobby i szukać szczęścia. Jak w jednym miejscu będziesz spalony bo poznają ze jesteś creepem to jest spora szansa że na następny event przyjdą inni ludzie lub sam pójdziesz gdzie indziej. A w powiatowym 50k wszyscy się znają i #!$%@? z tego wyjdzie. Jezu czemu ja muszę takie
@AnonimoweMirkoWyznania: Po studiach to nie tak łatwo o takie luźne poznawanie. No ale można próbować na siłce, tinderze.
W poznawaniu kobiet najważniejsze poza wygladem jest posiadanie duzego grona znajomych i czeste chodzenie na domowki i różne wypady. Poznawanie się nawzajem grupek ludzi, to mega naturalna sprawa. Gorzej, jak działasz sam, wszystko w pojedynkę. Wtedy trzeba mieć wiecej skilla i to nawet nie wystarcza.