Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: Czyli z powodu paru odklejek trzeba nazwać całą resztę osób, kobiet i dzieci, zagraniczniaków, którzy stanowią jakąś tam swoją społeczność debilami? Wiesz w ogóle kto uczęszcza na te marsze, że potrafisz tylko wyłonić MNIEJSZOŚĆ, która przyszła być debilami dla swoich pobudek i od razu zmieszać tą mniejszość z całością? Z resztą po co ja się produkuje. Myśl jak chcesz, bo w końcu masz do tego prawo.
@zapomnialemhaslo: I ile setek tysięcy jest tych włoskich faszystów o których słyszę od 2016? Jaki jest to procent uczestników w ogólnopolskim marszu? Poproszę statystyki, bo jestem ciekaw. Skoro coś o nich wiesz, to pewnie znasz też liczby. Jak rozumiem ludzie wychodzą sobie na celebrowanie tylko jak jakiś tam śmieszny onr, albo inna dziwna organizacja powie, że ludzie mają wyjść? Ciekawi mnie procent z całej grupy, która uczęszcza. Pytanie jest nadal aktualne
@zapomnialemhaslo: No i w tym przypadku organizatorzy to dzbany, a nadal święto to święto i nigdy tam nie byłem dla skrajnych idiotów. Dla mnie to święto jest ważne nawet jeśli mam inny pogląd polityczny niż sam organizator. Zwyczajnie pije do ludzi, którzy plują na samą koncepcję owego święta. Dla mnie ta banda osłów jest zaledwie mniejszością, która sobie coś tam skaczę i i tak potem są pacyfikowani. No i zobacz jak
@Tymajster: To już swoją drogą. Ja akurat w tym roku tylko zobaczyłem jak wygląda to u mnie na mieście, a tak to spędzam święto w tym roku z rodziną. Chciałem wybrać się do wawki, ale w tym roku nie mam takiej okazji. Mam nadzieję, że z czasem sam organizator się zmieni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zapomnialemhaslo: Niestety to prawda, ale jest jeszcze druga strona medalu, która niestety pokazuje tylko te wszystkie złe rzeczy, które się na takim marszu dzieją, a mowa tutaj o "niezależnych" mediach. Ech, wszystko teraz takie upolitycznione i partyjne, że aż się rzygać chce.