Wpis z mikrobloga

Hejka, witam wszystkich

Od kilku dni zastanawiam się gdzie mogłabym zabrać mojego niebieskiego na wyjazd 5-7 dniowy w styczniu.
W tym roku odwiedziliśmy Włochy, Norwegię, Hiszpanię, Portugalię oraz Grecję i chętnie zobaczylibyśmy coś nowego, zaznaczę, ze w Europie :)

Szukam fajnego miejsca, gdzie byłoby cieplej niż w styczniu w Polsce (najlepiej jakby była to pogoda wiosenna) oraz jedzenie w restauracjach byłoby różnorodne i smaczne. Lubimy przede wszystkim naturę, nie kręcą nas muzea ani stricte turystyczne miejsca.

Myślałam o Malcie lub Cyprze, ale tam to chyba lepiej lecieć w maju/czerwcu/wrześniu jak woda będzie na tyle ciepła, ze z chęcią do niej wejdziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozważam tez Lazurowe Wybrzeże + Monako, ale czy tam poza sezonem jest co robić i co zobaczyć? A moze zaskoczycie mnie fajnymi lokalizacjami w Hiszpanii?

Proszę o pomoc i jakieś polecajki, gdzie byliście w tym okresie

#podroze #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 6
@awsedr: też bym pojechał, gdzieś gdzie jest ciepło w styczniu, ale tylko do Europy, hehe. No i nie może być taki kraj, w którym woda jest ciepła w maju/czerwcu/wrześniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc nie może być południowe wybrzeże Portugalii, Hiszpanii, Turcji, ani żadne wyspy, hehe. Może Grenada albo Sevilla? Ale co tam robić jak ja zabytków nie lubię zwiedzać?¯\_(ツ)_/¯
@Futerix: Madera to jeden z kolejnych planów<3 ale chce zostawić ja na wyjazd wakacyjny by połączyć od razu z Porto, którego w tym roku nie udało nam się zobaczyć :)