Wpis z mikrobloga

Mircy jest taka sytuacja, mamy sąsiadów nad nami ktorzy maja juz roczne dziecko, matka tego dziecka od 6:30 (bo chyba tak wstaje) rzuca mu jakies zabawki na podloge, generalnie slychac jakby ktos jakies kule rzucal, my z rozowa z racji wykonywanej pracy chodzimy troche pozniej spac ale za to wstajemy tez pozniej i caly czas nas budza i nie daja juz pozniej w spokoju zasnac, bylismy zwrocic uwage, nie pomoglo, bylismy na policji, nie pomoglo i teraz pytanie czy jest jakakolwiek szansa na zalatwienie tej sprawy przez sąd? #prawo
  • 121
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mlekkko: ja wiem, że turlająca się kula sąsiada z góry to klasyka :)

Mimo wszystko ludzie nie zdają sobie sprawy, że po swojej stronie - w swoim mieszkaniu mogą znacznie zwiększyć komfort jeśli uwzględnią elementy wygłuszające w mieszkaniu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heez:

coś kiedyś czytałem że ten dźwięk rzucania kul na podłogę w blokach z wielkiej plyty moze byc powodowany przez naprężenia zbrojenia stalowego.


Coś w tym może być, bo to powszechnie zgłaszane zjawisko. Sam takie mam nad sobą... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale jednak bardziej obstawiam, że ludzie po prostu masowo kładą panele podłogowe bez wygłuszenia pod spodem (bo taniej) i każdy upadający przedmiot rezonuje..

@szczurozjadacz:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moonastro: typ co chcial zbaitowac ludzi na spadające kule ale nikt nawet nie zauważył baita xD

@Mlekkko: bo chyba nie podumał, wydaje mi się, że te spadające kule słychać wieczorem, kiedy zajdzie słońce i się szybko wychładza, przynajmniej u mnie tak jest. Może rano też są, ale to jest tak ciche, że nikogo by nie obudziło, więc bait słaby.